EN|RU|UK
 Політика України
  2468  18

 Україна приєдналася до резолюції ООН проти насильства в миротворчих операціях, - МЗС

Україна як країна - активний контирбутор військ, поліцейських і техніки в ООН готова зробити ефективний внесок у цю важливу справу, зокрема шляхом сприяння належній імплементації резолюції.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України.

"Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію 2272 щодо боротьби з явищем сексуальної експлуатації та насильства в миротворчих операціях ООН. Ухвалена 11 березня резолюція стала першим документом Ради Безпеки, спрямованим на боротьбу з випадками, ексуальної експлуатації та насильства, керуючись беззаперечною нагальністю викорінення цього ганебного явища та збереження високого реноме ООН і "блакитних шоломів". За резолюцію, внесену США, проголосувало 14 держав-членів РБ ООН (утрималася делегація Єгипту)", - сказано в повідомленні.

Також читайте: Росія закрила офіс ООН з прав людини в Москві

Також підкреслюється, що жодну державу-члена ООН не може залишати байдужою відсутність протягом останнього десятиліття достатнього прогресу в боротьбі проти випадків сексуальної експлуатації та насильства в миротворчих операціях ООН. Кількість та тяжкість таких злочинів, на жаль, не зменшується.

Як наголошувалося у заяві, виголошеній на засіданні нашою делегацією, Україна сподівається, що ухвалений документ слугуватиме чітким політичним сигналом щодо того, що Рада Безпеки готова до негайного вжиття всіх необхідних заходів з метою боротьби з неприпустимим явищем сексуальної експлуатації та насильства в миротворчих операціях ООН.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n378896
VEhrNGRrdzVRemd3VEdwU1owNURLekJaVEZGemRFTXJNRmxFVW1oMFIxZG1Ua2RCTUV4WVVYUTVReXN3VEhaU2FuUkhSekJhWWxKcU0zcFJiazVEV0RCTFJqZ3dTamRSYm5SRFpBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору