EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  44854  86
Матеріали за темою:

 Опубліковано список причетних до "справи Савченко" і судилища над нею суддів, прокурорів, слідчих. ФОТОрепортаж

Волонтери-слідчі опублікували список причетних до фальсифікації справи Савченко і судилища над нею російських суддів, прокурорів, слідчих.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на матеріал міжнародного волонтерського співтовариства InformNapalm.

"Увесь світ об'єднався навколо вимоги до вищого керівництва Росії щодо звільнення учасниці російського судилища Надії Савченко. Як тиск дипломатами використовуються погрози у вигляді складання санкційних списків стосовно осіб, які брали безпосередню участь у процесі. Наразі "список Савченко" не затверджений, бо вироку фактично не було, але, щоправда, усе прямує до того, що 21-22 березня 2016 року рішення суду буде оголошено. Незважаючи на всі прогалини і неточності звинувачення, які не раз спростовувалися фактами захисту Савченко, російська прокуратура вимагає для Надії від 23 років позбавлення волі. Так званий "список Савченко" від ЄС є копією списку БЮТ, який був оприлюднений ще 24.02.2015. Щоправда, тоді він складався з 35 осіб, дипломати ЄС скоротили його до 29, залишивши до того ж всю верхівку на чолі з президентом Росії В. В. Путіним. Список складається з переліку посад і прізвищ, які, у переважній більшості, пересічній людині ні про що не скажуть", - зазначають автори публікації.


До першої партії потрапили воронезькі судді, які відзначилися своїми рішеннями відразу після незаконного та примусового вивезення Савченко на територію Росії.

Сорокін Дмитро Аркадійович - суддя Новоусманского районного суду Воронезької області, який на першому засіданні 02.07.2014 постановив утримувати Савченко під арештом до 30.08.2014.

савченко судьи
Загальна сума доходу членів його сім'ї за 2013 рік становить 1 млн 40 тис рублів.

савченко судьисавченко судьи

савченко судьи

Литовкіна Тетяна Олександрівна - суддя Воронезького обласного суду, 25.07.2014 головувала на засіданні апеляційного суду у справі Савченко Н.В. Відхилила апеляцію адвокатів щодо утримання Савченко під арештом до 30.08.2014.
савченко судьи

Салігов Магомед Топайович - суддя Радянського районного суду м. Воронежа. 27.08.2014 постановив продовжити термін утримання під вартою до 30.10.2014, відмовив у заміні запобіжного заходу в обмін на заставу. Постановив також провести щодо Савченко Н.В. психолого-психіатричну експертизу.

савченко судьи

Косенков Микола Федорович - суддя Воронезького обласного суду. 15.09.2014 відхилив апеляцію адвокатів щодо утримання Савченко під вартою до 30.10.2014.

Читайте: Савченко й надалі працюватиме з Фейгіним: "Це ж дурість - відмовлятися від професійного адвоката через дитячі безглузді розіграші". ФОТО

Другі на черзі - московські судді, які мають достатній досвід і послужний список, а також відзначилися в гучних процесах.

савченко судьи

Левашова Валентина Євгеніївна - суддя Басманного районного суду м. Москви. 27.10.2014 продовжила термін утримання Савченко Н. В. під вартою до 13.02.2015. 04.03.2015 головувала на засіданні суду, під час якого адвокати Савченко Н. В. намагалися оскаржити відмову слідчих СК РФ відпустити її для участі в сесії ПАРЄ, яка відбувалася в січні 2015. Суддя залишила скаргу адвокатів без задоволення. Відома як суддя в "Болотній справі" щодо Іллі Гущина, Олександра Марголіна, Леоніда Развозжаєва. У липні 2015 заочно постановила заарештувати Іллю Пономарьова, якого обвинувачують у співучасті щодо розтрати коштів фонду "Сколково", але який наразі більш відомий, як єдиний депутат Держдуми РФ, який голосував проти анексії Криму.

савченко судьи

Пасюнін Юрій Анатолійович - суддя Московського міського суду. 22.12.2014 виніс постанову про відхилення апеляції адвокатів Савченко Н. В. щодо її утримання під вартою до 13.02.2015
савченко судьи

Карпов Артур Геннадійович - суддя Басманного районного суду м.Москви. 10.02.2015 продовжив термін утримання під арештом Савченко до 13.05.2015.
Прийшов у судову систему з військової прокуратури. Відзначився в гучній "справі ЮКОСа", а в 2011-2012 роках взяв участь і в "справі Магнітського", відмовивши в декількох скаргах на бездіяльність слідчих органів, у 2012-2013 роках брав участь у процесі затриманих щодо "Болотної справи". Перебування в черговому списку санкцій навряд чи стане для нього чимось незвичайним.


савченко судьи

Мохов Андрій Валерійович - суддя Московського міського суду. 25.02.2015 виніс постанову про відхилення апеляції адвокатів Савченко Н. В. щодо її утримання під вартою до 13.05.2015.
12.09.2012 року в колегії суддів відхилив касаційну скаргу на арешт Володимира Акименкова, що проходив у "Болотній справі".

Цим списком суддів БЮТ і обмежився. Але в березні 2015 року судовий процес не був закінчений, а тільки набирав обертів із залученням все нових і нових фігурантів, інформація про яких була знайдена командою InformNapalm:
савченко судьи

Мушнікова Наталія Євгенівна - суддя Московського міського суду, 1973 р.н. 06.05.15 продовжила Савченко термін утримання в СІЗО до 30.06.2015. У 2011 році ввійшла в список "тих, що відмовили в правосудді" матері Сергія Магнітського. Продовжувала арешт смертельно хворого віце-президента ЮКОСа Василя Алексаняна і відмовляла його захисникам у задоволенні скарг на дії слідства. Також була суддею в процесах заарештованих щодо "Болотної справи" у 2012-2014.

савченко судьи

Мелехін Павло Володимирович - суддя Московського міського суду. 10 червня 2015 вирішив залишити Савченко в СІЗО до 10 вересня 2015 року.

Наголосимо, щодо суддів Карпова, Мелехіна, Мушнікова СБУ і ГПУ висували підозри через незаконне утримання Савченко під вартою.

савченко судьисавченко судьисавченко судьисавченко судьисавченко судьи

Крім суддів, СБУ пред'явила підозри й особам, які були відповідальні за виклад сфабрикованих доказів проти Савченко Н. В.

савченко судьи

Маньшин Дмитро Сергійович - слідчий СК РФ, майор юстиції. На початковому етапі розслідування справи Савченко проводив допити, підтримував державне обвинувачення в суді. У 2008 році "розслідував" так звану "кримінальну справу про геноцид і масові вбивства російських громадян під час агресії Грузії проти Південної Осетії", за що навіть отримав медаль від псевдопрезидента Південної Осетії.

савченко судьи

Читайте на "Цензор.НЕТ": ЄС може вибудовувати відносини з Росією залежно від звільнення Савченко, - глава МЗС Польщі Ващиковський

Слідчі, які, як і Маньшин, були включені до попереднього списку санкцій ЄС:

савченко судьи

Грачев Тимофій Володимирович - старший слідчий слідчого відділу управління з розслідування злочинів, пов'язаних із застосуванням заборонених засобів і методів ведення війни СК РФ, майор юстиції. На фото не підсудний, як багатьом могло видатися, а саме слідчий. У червні 2012 року був включений в розширену слідчу групу "Болотної справи". Риторика слідчого теж нічим не відрізняється від вихідців із невіддалених місць: "У будівлі Слідчого комітету Ф. Долбунова (Гальцова) зустрів слідчий Тимофій Грачев словами: "Півнем бути не хочеш? Будеш зі мною дружити". Почався допит. Для початку Грачев двічі ткнув його кулаком в обличчя, дав запотиличника: "Не дивись на мене, як на гівно, а то сам на гівно перетворишся ".

савченко судьи

Дриманов Олександр Олександрович - старший слідчий з особливо важливих справ Слідчого Комітету РФ. Фальсифікатор псевдокримінальної справи Надії Савченко. З його відома була організована процедура психіатричної експертизи Надії Савченко та організація її тортур в інституті Сербського.

27.08.2015, у складі судової колегії "акули" російської Феміди залишили в силі рішення про продовження арешту Савченко:

савченко судьи

Алісов Ігор Борисович - суддя Московського міського суду. Одну з кримінальних справ про розкрадання з російського бюджету 5,4 млрд руб., раніше сплачених у вигляді податку на прибуток компаніями, підконтрольними інвестиційному фонду Hermitage, розглядав саме Ігор Алісов. Тому також був включений до так званого "списку Магнітського"

савченко судьи

Оліхвер Наталія Іванівна - суддя Московського міського суду. Це той самий суддя, дії якого 23 жовтня 2012 року розцінював Європейський суд із прав людини у своєму рішенні щодо скарги "Пічугін проти Росії". Вироком з її підписом у 2005 році начальник відділу служби безпеки ЮКОСа Олексій Пічугін отримав свої перші 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Правозахисний Центр "Меморіал" (Москва) визнав Олексія Пічугіна політв'язнем. До 13 грудня 2012 року - 80-річного ювілею Мосміськсуду - Наталія Оліхвер була удостоєна відзнаки "За бездоганну службу". Послужила "вірою і правдою" російському государю Оліхвер і під час розгляду справи опозиціонерів Сергія Удальцова і Леоніда Развозжаєв, виокремлену в окреме провадження з "Болотної справи".

савченко судьи

Нікішина Наталія Вікторівна - суддя Московського міського суду. У 2013-2014 роках вела процес щодо Болотної справи. Учасників протестної акції на Болотній площі судили групами. Справу першої групи з 8 осіб розглядала саме Нікішина і засудила всіх підсудних у середньому до трьох з половиною років позбавлення волі.

З наступною зміною влітку 2015 року прописки розгляду справи Савченко змінився і склад суддів, якими також необхідно доповнити список санкцій:

Малишева Катерина Анатоліївна - суддя Ростовського обласного суду. 01.10.2015 залишила в силі рішення про продовження арешту Савченко до 16.04.2016.

Читайте: Доповідачі ПАРЄ щодо України і Росії закликали Кремль негайно звільнити Савченко

савченко судьи

Кирсанова Людмила Володимирівна - суддя Ростовського обласного суду. 04.12.2105, 25.12.2015 залишила в силі рішення про продовження арешту Савченко до 16.04.2016.

савченко судьи

Дегтярьов Олександр Олексійович - голова складу, суддя Ростовського обласного суду. 21.08.2015 відмовив у клопотанні адвокатів Савченко про недопущення розгляду справи в прикордонному з непідконтрольною Україні території місті Донецьку. Майно і дохід судді за 2014 рік - 2 млн 355 тиc. руб.

савченко судьисавченко судьи


Зі зміною географії розгляду справи змінився і підхід у висвітленні судового процесу. Так, під час засідань дозволена фото та відеозйомка тільки щодо адвокатів і самої Надії Савченко. Є сувора заборона на зйомку суддів і звинувачення.

Колегія Донецьких міських суддів Ростовської області, яка і буде ухвалювати фінальне рішення в справі Савченко:


савченко судьи

10670242_467169683477060_6993293624976269236_n Хайбулаев Алі Салахудинович - голова Донецького міського суду Ростовської області.

савченко судьи

Черниш Євгенія Сергіївна - суддя Донецького міського суду Ростовської області. Для неї суд над Савченко став чимось на кшталт підвищення кваліфікації, адже справи, які вона вела раніше, стосувалися тільки цивільних та адміністративних правопорушень. Останній вирок у рамках кримінальної справи Черниш ухвалила в 2012 році.

10670242_467169683477060_6993293624976269236_n

Степаненко Леонід Олександрович - дата народження: 25.07.1960, суддя Донецького міського суду Ростовської області. Через прикордонне розташування міста суддя в основному спеціалізується на розгляді справ, пов'язаних із порушенням правил перетину кордону, перевезенням зброї, боєприпасів, товарів, а також іншими, нічим особливим не видатними справами. Так, у вироку від 19.09.2014 за провезення зброї, придбаної на непідконтрольній Україною території, винний отримав тільки 6 (шість)! місяців позбавлення волі.

савченко судьисавченко судьи

савченко судьи

Не потрапили до попереднього списку санкцій ЄС і представники звинувачення, які бояться фотозйомки своїх облич під час судових засідань у Донецьку:

савченко судьи

савченко судьи

Филипчук Павло Ігорович - прокурор Московської області. Як і його колеги, був прокурором під час розгляду продовження термінів арештів осіб, затриманих щодо "Болотної справи". Саме він, як зазначив адвокат Полозов, у Донецькому суді запросив Надії Савченко 23 роки позбавлення волі.

Дивіться: "Учився, заліки складав і ніколи взагалі в Чечні не був", - мама українського політв'язня Клиха. ФОТО

савченко судьи

Кузнецов Владислав В'ячеславович - прокурор відділу державних обвинувачів кримінально-судового управління, радник юстиції.

савченко судьи

Юношев Дмитро Володимирович - прокурор відділу державних обвинувачів кримінально-судового управління, юрист 1 класу. Дата народження: 26.12.1985. Уродженець радгоспу Гігант Ростовської області, був знайдений в соцмережах. Архів профілю http://archive.is/8cMgO

савченко судьи

Завдяки відео Росія-24 із залу засідання Ростова-на-Дону, можемо "подивитися" їм в очі.

савченко судьисавченко судьи

Глюзицький Олександр Вікторович - дата народження: 25.09.1973, прокурор відділу прокуратури Ростовської області. 25.12.2015 виступав у засіданні проти апеляції адвоката Полозова з приводу звільнення Савченко як члена ПАРЄ.

савченко судьи

"Погодимося, що не тільки Надія Савченко, як громадянин України, необґрунтовано знаходиться в російських ізоляторах або в'язницях, і необхідно створювати такі ж "списки Сенцова, Кольченка" тощо. Але тут скоріше видно прорахунок захисту: максимальна публічність дозволила б привернути увагу до учасників будь-якого процесу. Але, як нам здається, ще не пізно, і український список санкцій можна доповнити служителями російської Феміди, які оголошували вироки іншим українцям. Завдяки професійному захисту в особі адвокатів Миколи Полозова, Іллі Новікова і Марка Фейгіна, суд над Савченко, незважаючи на закритість засідань, став по-справжньому публічним. Звертаємося до родичів, знайомих, захисту українських в'язнів у російських казематах надавати прізвища суддів, прокурорів, які висували необґрунтовані звинувачення і ухвалювали рішення. Створюймо списки разом! ", - закликають автори матеріалу.

Дивіться: Савченко й надалі працюватиме з Фейгіним: "Це ж дурість - відмовлятися від професійного адвоката через дитячі безглузді розіграші". ФОТО

Список українських політв'язнів:
 1. Надія Савченко, 34 роки, загрожує від 20 до 25 років ув'язнення;
 2. Олег Сенцов, 39 років, засуджений на 20 років, місцезнаходження ув'язнення не відомо;
 3. Олександр Кольченко, 26 років, засуджений на 10 років, місцезнаходження ув'язнення не відомо;
 4. Микола Карпюк, 51 рік, загрожує до 15 років ув'язнення, утримується в Грозному;
 5. Олексій Чирній, 43 роки, засуджений на 7 років, утримується в Магадані;
 6. Геннадій Афанасьєв, 25 років, засуджений на 7 років, утримується в Сиктивкарі;
 7. Станіслав Клих, 41 рік, загрожує від 15 років до довічного ув'язнення, утримується в Грозному;
 8. Ахтем Чийгоз, 52 роки, загрожує до 15 років ув'язнення, утримується в Сімферополі;
 9. Олександр Костенко, 29 років, засуджений на 3 роки 11 місяців, утримується в Кірово-Череповці;
 10. Валентин Виговський, 32 роки, засуджений на 11 років, утримується в Москві;
 11. Сергій Литвинов, 32 роки, загрожує до 12 років ув'язнення, утримується в Ростові-на-Дону;
 12. Юрій Солошенко, 73 роки, засуджений на 6 років, утримується в Н.Новгороде;
 13. Алі Асанов, 33 роки, загрожує до 8 років ув'язнення, утримуєтьсяв Сімферополі;
 14. Мустафа Дегерменджі, 26 років, загрожує до 8 років ув'язнення, утримуєтьсяв Сімферополі;
 15. Нурі Примов, 40 років, загрожує до 10 років ув'язнення,утримується в Сімферополі;
 16. Рустем Ваїтов, 31 рік, загрожує до 10 років ув'язнення, утримується в Сімферополі;
 17. Ферат Сайфуллаєв, 33 роки, загрожує до 10 років ув'язнення,утримується в Сімферополі;
 18. Юрій Ільченко, 37 років, загрожує до 20 років ув'язнення, міститься в Сімферополі;
 19. Хейсер Джемілєв, 34 роки, засуджений на 3 роки 6 місяців, міститься в Астрахані;
 20. Віктор Щур, 58 років, засуджений на 12 років, міститься в Татарстані.
 21. Переводчик Google для бизнеса -Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"
Источник: https://ua.censor.net.ua/p379082
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxSZGt3NVEyZ3dURVJSYzNSSFNEQk1XRkYyWkVNMk1FdzBka3c1UjBJd1dWQlJkRWg2VW1ka1IwUXdURlJSZEU1SFVHWk9RMmN3VERkU1oyUkhWekJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору