EN|RU|UK
 За кордоном
  20922  118
Матеріали за темою:

 Рада ЄС із закордонних справ визначила 5 основних принципів у відносинах з Росією, - Федеріка Могеріні

Євросоюз наполягає на п'яти загальних керівних принципах політики щодо Росії.

Про це повідомила високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні за результатами засідання Ради ЄС із закордонних справ у понеділок у Брюсселі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми з міністрами мали дуже продуктивну сесію відносно Росії, але не зосереджували увагу на санкціях. Ми обговорили нашу спільну політику щодо двосторонніх відносин ЄС - Росія. Хочу наголосити, що всі 28 країн-членів є одностайними щодо п'яти керівних принципів політики Євросоюзу щодо Росії. Першим із цих принципів є повна імплементація Мінських домовленостей як ключовий елемент для будь-яких суттєвих змін у наших відносинах", - сказала високий представник ЄС.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Верховний представник ЄС Федеріка Могеріні закликала Росію звільнити Савченко

Другим принципом, за її словами, є зміцнення відносин зі східними партнерами, а також іншими сусідами, особливо в Середній Азії.

"Третє - це зміцнення стійкості Євросоюзу, зокрема, у сфері енергетичної безпеки, перед кіберзагрозами та у сфері стратегічних комунікацій (щодо протидії дезінформації та пропаганді. - Ред.)", - розповіла Могеріні.
Четвертим принципом вона назвала потребу вибіркового співробітництва з Росією у сферах зовнішньої політики стосовно Ірану, Сирії, мирного процесу на Близькому Сході, боротьби з тероризмом, подолання міжнародної кризи, кліматичних змін.

Читайте: Сьогодні Федеріка Могеріні проведе консультації щодо ситуації в Україні з главами МЗС п'яти країн

"П'ятим нашим спільним керівним принципом є прагнення більшої підтримки російського громадянського суспільства та контактів між людьми, особливо серед молоді", - зазначила високий представник ЄС.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n379092
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzVPUXlzd1RGQlJkR1JIUVRCYVlsRjJaRWRYVEhrdlVYWTVReXN3VEhaU2JIUkhRekJNYWxGMWRFTjNaazVIUWpCTVJGRjJaRU0yTUZsaVVteDBSMWhtVGtObk1FeEVVWFJPUTNkSlRrTkZNRXhNVW1kT1F5c3dUQzlSZFVoNlVXaE9RM2t3V1VSUmRuUkhRakJNTjFKcWRFTXpaazVEWnpCTU4xSm5aRWRYTUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору