EN|RU|UK
 Політика України
  5736  80
Матеріали за темою:

 "Народний фронт" схвалює ініціативу Президента і його фракції взяти відповідальність на себе і запропонувати кандидатуру нового прем'єра, - Бурбак

Фракція "Народний фронт" схвалює ініціативу Президента і його фракції взяти на себе відповідальність і запропонувати кандидатуру нового прем'єр-міністра.

Про це заявив голова фракції Максим Бурбак, виступаючи з парламентської трибуни, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "М'яч на полі Президента і коаліції, які повинні взяти на себе політичну відповідальність", - Бурбак про заяву Луценка

"Два роки наша фракція стояла монолітом за те, щоб дати можливість країні змінюватися, тоді як інші займалися публічними приниженнями і поводилися ганебно. Врешті-решт, учора були почуті наші заклики до конструктиву і партнерського діалогу в розв'язанні політичної кризи. Ми схвалюємо ініціативу Президента і його фракції взяти відповідальність на себе і запропонувати кандидатуру нового прем'єр-міністра", - зазначив Бурбак.

Він наголосив, що фракція "Народний фронт" підтримує чинний уряд, однак готова розглядати і конкретні пропозиції щодо формування нової коаліції, нової програми дій уряду, а також кандидатур нового прем'єра і міністрів.

"Народний фронт" готовий брати участь у переговорах зі створення нової коаліції, обговорювати пропозиції щодо нового уряду і підтримувати дії проєвропейської парламентської більшості. Шкода, що фракції "Самопоміч" і "Батьківщина" відмовилися повернутися в коаліцію "Європейська Україна" чи в нову коаліцію і брати на себе відповідальність за країну", - зазначив Бурбак.

"Ми вважаємо неприпустимою реалізацію тупикового сценарію, а саме нав'язування відставки чинного уряду з метою створення вакууму влади, який буде заповнений випадковими людьми. Відставка попереднього уряду може бути здійснена лише з негайним призначенням наступного", - заявив голова фракції.

Він наголосив, що "Народний фронт" завжди працював чесно і відповідально в коаліції "Європейська Україна" і розраховує на таку саму поведніку партнерів: "Нам не соромно подивитися в очі нашим партнерам. Як учасники коаліції ми розраховували і розраховуємо на чесну поведінку колег із коаліції "Європейська Україна".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n379209
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2toU1p6bEhRVEJNU0ZGelRrTTJUSGt2VVhZNVIwRXdURmhSZGtObVVteE9SMEU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору