EN|RU|UK
 Суспільство
  5098  3

 У "Дарниці" прокоментували ситуацію з мешканцями будинку на Новодарницькій, 6: у судах вирішується тільки питання сплати залишку заборгованості

Фармацевтична фірма "Дарниця" спростовує інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про конфлікт з мешканцями будинку на Новодарницькій, 6.

"12 березня 2016 року на телеканалі 1+1 у програмі "ТСН" був показаний сюжет, в якому подавалася помилкова і перекручена інформація щодо конфлікту з жителями окремих квартир по вул. Новодарницькій, 6. Ми вважаємо за необхідне висловити свою позицію щодо ситуації і просимо представників ЗМІ про сприяння в цьому питанні", - йдеться в повідомленні фармацевтичної фірми "Дарниця".

У тексті повідомляється, що в 1991 році компанія, реалізуючи стратегію корпоративної соціальної відповідальності, почала будівництво дев'ятиповерхового цегляного будинку з котельнею за адресою: вул. Новодарницька, 6. Спорудження відбувалося за рахунок підприємства.

З працівниками, які бажають придбати житло, були укладені договори пайового будівництва, згідно з якими вони зобов'язалися до закінчення будівництва сплатити повну вартість квартир.

"Але на момент введення будинку в експлуатацію в 1996 році більшість майбутніх мешканців не виконали умов договорів, не здійснили повну оплату і тому не могли стати власниками житла", - йдеться в повідомленні.

Для виходу з ситуації працівники і компанія досягли домовленості про укладення договорів купівлі-продажу. Вартість житла було запропоновано зафіксувати в іноземній валюті та сплатити протягом 14 або 15 років без відсотків.

"До 2016 року власники 137 квартир повністю сплатили вартість придбаних приміщень. Тим часом мешканці 26 квартир (це 16% від усіх власників) - від сплати відмовилися, наполягаючи на оплаті вартості житла в гривні за курсом станом на 1997 рік (1USD = 1 грн 89 коп.)", - зазначили в компанії "Дарниця".

У 2000 році ці мешканці звернулися до суду з позовом про визнання недійсними договорів купівлі-продажу квартир.

"Судовими рішеннями Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ було підтверджено обґрунтованість визначення в договорах вартості квартир в іноземній валюті. Виконувати судові рішення боржники відмовилися, тому в 2014 році підприємство було змушене звернутися до суду про стягнення залишку заборгованості.
Таким чином, на сьогодні в судових процесах вирішується тільки одне питання - сплати залишку заборгованості за договорами купівлі-продажу", - повідомили в компанії.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що нібито власники фармацевтичної фірми "Дарниця" вже втретє змушують своїх колишніх працівників заплатити за квартиру. За інформацією ЗМІ, мешканці будинку вже 18 років судяться з компанієюИсточник: https://ua.censor.net.ua/n379236
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmMyUkRLekJaUkZGek9VTXJNRXhNVVhOT1F6a3dXbUpTWjJSSFF6QlplRGd3VEhKUmRuUkRPVEJaVkZGMU9VZFhNRXh5VW1kblBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору