EN|RU|UK
 Політика України
  30038  189

 Яценюк закликав Раду невідкладно розглянути законопроект про спецконфіскацію: Хто стоїть за тим, щоб захищати оточення Януковича?

яценюк

Верховна Рада повинна негайно розглянути законопроект № 4057 про спецконфіскацію коштів режиму Віктора Януковича.

Про це прем'єр-міністр Арсеній Яценюк сказав на засіданні Кабінету Міністрів, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини.

"Я звертаюся до членів парламенту для того, щоб невідкладно повернутися до голосування за цей закон, дати процесуальну можливість українській правоохоронній системі провести процедуру конфіскації і стягнути в дохід української держави вкрадені в українського народу гроші", - заявив прем'єр.

За словами Яценюка, прийняття цього законопроекту дасть змогу перерахувати до державного бюджету 1,5 млрд доларів з рахунків компаній, пов'язаних з колишнім президентом Віктором Януковичем і його оточенням.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "40 мільярдів - це не копійки, і вони потрібні бюджету", - Бурбак про гроші Януковича

"Понад рік тому я демонстрував матеріали, де чітко йшлося про те, що урядовий орган Державна служба фінансового моніторингу здійснила арешт 1,5 млрд американських доларів, які зараз містяться в українських банках і в банках, в тому числі, за кордоном, власниками цих коштів є 42 компанії-нерезиденти, зареєстровані на Кіпрі, Сейшелах, у Панамі, Великобританії, Белізі, і власники цих компаній безпосередньо пов'язані з Віктором Януковичем і його найближчим оточенням. Я маю всі матеріали, графіки і схеми, за яким виводилися кошти, за якими зазначено, що оточення Віктора Януковича і сам він безпосередньо є прямими або опосередкованими власниками цих компаній-нерезидентів, і за якими було розпочато розслідування. 1,5 млрд доларів повинні бути конфісковані", - цитує Яценюка телеканал 112.

"Я звертаюся до всіх політичних партій демократичної коаліції: чому вчора не був підтриманий закон? Хто стоїть з демократичних партій за тим, щоб захистити оточення Януковича і не дати можливості конфіскувати вкрадені у народу України гроші? Треба подивитися вчорашні результати голосування і дати відповідь на це питання. Це було і є ключовою вимогою Майдану і українського народу - відновлення справедливості. Це не 1000 дол., це 1,5 млрд дол., що за сумою може порівнюватися з обсягом допомоги від уряду США. То ж хто нам буде допомагати, якщо кошти, які ми заарештували, протягом року не конфісковані, і не завершено розслідування. Тому я звертаюся до всіх членів парламенту для того, щоб невідкладно повернутися до голосування за цей закон", - зазначив прем'єр.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n379399
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору