EN|RU|UK
 Політика України
  10790  18

 Порошенко підписав Національну розвідувальну програму, - РНБО

Національна розвідувальна програма, яка визначає розвиток розвідувальних органів України, була підписана Президентом Петром Порошенком кілька днів тому.


Про це заявив у середу в Києві заступник секретаря РНБО України Олександр Литвиненко на Другій міжнародній конференції Центру Разумкова "Управління в секторі безпеки і оборони: роль демократичних інститутів і кращі міжнародні практики", повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Основною метою розвитку розвідувальних органів є посилення розвідувальних можливостей на основі їх узгодження і чіткого функціонування, координації їхньої діяльності з боку Об'єднаного комітету з питань розвідувальної діяльності при Президенті України, або ж створення на його основі певною мірою більш координаційного, а не консультативного органу, яким він зараз є, а також зміцнення взаємодії з партнерськими спецслужбами держав-членів НАТО. Більш детально завдання розвитку розвідувальних органів визначені в Національній розвідувальній програмі, яка кілька днів тому була прийнята та підписана Президентом України", - повідомив Литвиненко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко затвердив нову Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони

16 березня, Президент України ввів у дію рішення РНБОУ від 4 березня 2016 року "Про Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України". У документі, зокрема, визначається, що основною метою розвитку розвідувальних органів є посилення розвідувальних можливостей України на основі їх чіткого узгодженого функціонування, координації діяльності та зміцнення взаємодії з партнерськими спецслужбами держав-членів НАТО. З метою підвищення ефективності діяльності розвідувальних органів України утворено Об'єднаний комітет з питань розвідувальної діяльності при Президенті України. Згідно з Концепцією, подальший розвиток розвідувальних органів України буде здійснюватися шляхом реалізації заходів, передбачених Національною розвідувальною програмою.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n379418
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIwRXdURGRSZERsRGVUQmFZbEYwVGtNMk1FeENPREJMUkZGdVpFTlNNRW8wUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору