EN|RU|UK
 Політика України
  3541  22

 У Міноборони закликають депутатів ухвалити рішення щодо проекту закону про повернення в дохід держави коштів, цінностей і доходів до винесення вироку суду

У вівторок під час засідання Верховної Ради України народними депутатами було раз відхилено рішення проекту Закону України "Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо особливостей повернення в дохід держави коштів, цінностей і доходів від них до ухвалення вироку суду)

Згідно з Державним бюджетом України на 2016 рік, щодо зазначеного законопроекту частина коштів могла б повернутися державі, її можна було переказати на забезпечення заходів щодо підвищення обороноздатності й безпеки держави, повідомили в прес-службі Міноборони.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко доручив Міноборони завершити створення Сил спеціальних операцій до 2018 року

За рахунок повернених коштів формується спеціальний фонд оборонного відомства. У відповідності Закону України "Про Державний бюджет України на 2016", без урахування зазначеного законопроекту, у 2016 році, передбачено надходження майже 113 мільйонів гривень, - коштів, отриманих внаслідок реалізації конфіскованого за рішенням суду майна.

Таким чином, у разі ухвалення зазначеного законопроекту на розвиток озброєння та військової техніки української армії надійдуть значні кошти, які вкрай необхідні для захисту держави у період збройної агресії.

У зв'язку з цим керівництво Міністерства оборони України закликає народних депутатів України ухвалити рішення щодо підтримання зазначеного законопроекту та підтримати захисників Вітчизни.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n379465
VEhrNGRrdzVRM2d3V1RkUmRFNURNakJNV0ZKbmJucFNaMlJIUkRCTVVqZ3dTbnBTYkhSRE9UQk1OMUZ6WkVNck1GbEVVWFowUXprd1RHYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору