EN|RU|UK
 Політика України
  13742  49

 Рейдери в погонах хочуть виселити обладнаний за кошти військовослужбовців 184-й навчальний центр інженерних військ, - Пікуль. ДОКУМЕНТ

Генералітет хоче виселити з обладнаного військового містечка учебку інженерних військ - відділення підготовки фахівців підрозділів оперативного забезпечення 184 навчального центру, а на звільненому місці поселити навчальний розвідбат, на розгортання якого виділяється 4 млн. євро.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав військовослужбовець Анатолій Пікуль.

Читайте на "Цензор.НЕТ": У Міноборони закликають депутатів ухвалити рішення щодо проекту закону про повернення в дохід держави коштів, цінностей і доходів до винесення вироку суду

"Ще не вщух скандал навколо Ширлану, а генералітет вже зазіхає на наступну жертву. На цей раз хочуть виселити з обладнаного військового містечка учебку інженерних військ - відділення підготовки фахівців підрозділів оперативного забезпечення 184 навчального центру, а на звільненому місці поселити навчальний розвідбат, на розгортання якого (за чутками) виділяється 4 млн. євро. Ласа здобич для рейдерів у погонах", - написав він.

"Що таке учебка інженерних військ - це навчальна база, де готують саперів, електриків, водіїв-механіків інженерних машин, хіміків, вогнеметників та інших військових інженерів, тобто фахівців, які займаються інженерним забезпеченням армії в зоні АТО, фортифікацією і маскуванням, розміновують територію, знешкоджують нерозірвані боєприпаси, відновлюють мости та транспортне сполучення на звільненій території, і які будуть ще тривалий час потрібними навіть після закінчення війни, щоб відновити інфраструктуру території, на якій велись бойові дії", - наголосив Пікуль.

" До цього за часів Януковича було знищено учебку в Кам'янці-Подільському, офіцери з якої і відновили навчальну базу на Яворівському полігоні в умовах особливого періоду. Але нещадні реформатори з високих крісел наздогнали їх вже й тут.У межах полігону достатньо і вільного місця, і закинутих частин навколо нього, які можна відновити, і які б підійшли для розвідбата. Для інженерних військ підготувати місце для розгортання навчально-матеріальної бази складніше через значну кількість габаритних навчальних тренажерів, інженерних машин та іншого майна, яке не може знаходитись просто неба. Не є проблемою сама реорганізація. Проблемою є те, що під час неї неможливо ефективно готувати фахівців, а їх за час 4-6 хвиль мобілізації підготували декілька тисяч, і зараз триває підготовка військовослужбовців, які підписали контракти в частинах", - зазначив він.

Читайте: Бойовики розмістили заборонені танки, САУ і "Гради" поблизу Ясинуватої, Донецька і Свободного, - розвідка

"Розвідка готує значно меншу кількість людей, їй не потрібен обладнаний кранодром та електроустановки, але можливо комусь прийшла в голову ідея "побудувати" уже збудовані будівлі (наприклад навчальний корпус, бункер, казарма та гуртожиток, в якому офіцери і сержанти нещодавно власним коштом робили ремонт у кімнатах, новозбудована лазня і відремонтована їдальня) за виділені кошти. В військових частинах і не такі чудеса бувають.
Не дарма ж сюди зачастили перевірки. Спершу бірочники роз'їздились, а потім вже кілька відвідин генералів було, один з них під час останнього приїзду навіть на людей не захотів дивитися, лише оглянув, які споруди тут є.
Деякі офіцери хотіли залишитись на контракт. Ще до того як підняли преміальну частину зарплат і це стало мейнстрімом. Є люди, яким не байдуже, і які в першу чергу готові передавати свої знання, які декому з них знадобились як в гарячих точках ще під час війни в Афганістані, так і в зоні АТО. Чи підписувати контракт, коли ти змушений навчати людей всупереч алогічним діям вищого командування тепер для них велике питання", - додав військовослужбовець.

"Повторюсь, не проблема зробити реорганізацію. Не проблема підготувати місце для новоствореного батальйону. Проблема в тому, що там де приймаються рішення, відсутні стратеги, яким дійсно болить, і які б наперед думали про довгострокові наслідки своїх рішень для держави. Не можна розмінюватись інженерами задля розвідки і навпаки, мотивуючи це нагальністю. Від цього залежать життя людей на окупованих територіях, і життя тих солдат, які ці території звільнятимуть", - резюмував Пікуль.

Також читайте: Якщо контракт підписуватимуть 5-7 тисяч військовослужбовців, необхідність у мобілізації може бути мінімізовано, - Полтораккоррупция минобороны

коррупция минобороны

Источник: https://ua.censor.net.ua/p379481
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNUhSREJNTDFKb2RFZFhNRms1T0RCS2VsSnNkRU01TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNYURnd1RDOVJkblJETnpCYVlsRnpPVU1yTUV3d1BRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору