EN|RU|UK
 Суспільство
  24322  103

 Лідером у рейтингу найщасливіших країн світу стала Данія. Україна опинилася на 123 місці зі 157. Інфографіка

Україна посіла 123 місце зі 157 в рейтингу найщасливіших країн, йдеться в звіті World Happiness Report.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, автори доповіді зазначають, що чим менші показники соціальної нерівності в країні, тим її жителі в цілому щасливіші.

Очолює список Данія, а найнещасніші люди, на думку упорядників, живуть у Бурунді. На передостанньому місці - охоплена війною Сирія.

До п'ятірки країн-лідерів із розвиненою системою соціального захисту, жителі яких відчувають себе найщасливішими, ввійшли Швейцарія, Ісландія, Норвегія і Фінляндія.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Найбільш сприйнятливі до російської пропаганди Угорщина, Чехія та Австрія, - Frankfurter Allgemeine Zeitung

США в списку найщасливіших країн посіли 13-е місце, Великобританія - 23-е, Росія - 56-е, Польща - 57-е, а Білорусь - 61-е.

Рейтинг щастя по країнах світу з 2012 року постійно оновлюють незалежні експерти організацій Мережі ООН за рішеннями в галузі сталого розвитку (Sustainable Development Solutions Network) та Інституту Землі Колумбійського університету.

Для розрахунку рейтингу щастя експерти оцінюють ВВП на душу населення, тривалість життя, соцзахист, стан поваги права і суспільних свобод, а також кількість грошей, пожертвуваних на благодійність.рейтингрейтингрейтингИсточник: https://ua.censor.net.ua/n379521
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmRXUkhRekJNYWxGMlpFTjZaazVIU2pCTVJGSm5aRWRETUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору