EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6732  24

 Суд постановив стягнути з Клімова, який був радником Януковича, понад 300 млн грн

Приморський районний суд Одеси своїм рішенням від 16 березня стягнув із народного депутата 6-го скликання й екс-радника Віктора Януковича Леоніда Климова кошти на загальну суму 309,8 млн грн. Ці гроші перекажуть на рахунки Національного банку України (НБУ)

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НБУ.

Як повідомляється, сума є заборгованістю за кредитним договором про надання стабілізаційного кредиту ПАТ "Імексбанк", володіння яким приписують Клімову.

Також зазначеним рішенням з Клімова Л. М. на користь Національного банку стягнуто суму сплаченого судового збору в розмірі 4,6 млн. грн.

Згідно з повідомленням, суд наклав арешт на житловий будинок та квартиру в м. Одесі, автомобілі та паркомісця у м. Одесі, що належать екс-нардепу. Крім того, арештовано акції декількох компаній, у тому числі ФК "Чорноморець".

Договір про надання стабілізаційного кредиту між Національним банком та банком укладений 28 листопада 2014 року. Поручителем за кредитом виступав Клімов Л. М., однак свої зобов'язання банк та поручитель не виконали.

Національний банк 26 січня 2015 року прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних у зв'язку з незадовільним фінансовим станом. Крім того, Національний банк виявив операції, проведені всупереч вимогам регулятора, а також з порушенням нормативно-правових актів. Зокрема, це стосувалося дострокового повернення субординованого боргу, що призвело до зменшення капіталу та суттєвого погіршення стану його ліквідності. 21 травня 2015 року у банку відкликано банківську ліцензію.

Читайте на "Цензор.НЕТ": У Міноборони закликають депутатів ухвалити рішення щодо проекту закону про повернення в дохід держави коштів, цінностей і доходів до винесення вироку суду
Источник: https://ua.censor.net.ua/n379706
VEhrdlVXMTBRemN3V21KUmRrNURLekJNU1haTU9VZENNRmxRVVhSSWVsRnVaRU5TTUV0TlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору