EN|RU|UK
 Політика України
  3890  36

 Голландці не стільки проти України, скільки проти певних рішень ЄС, - член правління Фонду "Українці в Нідерландах" Лозинська про майбутній референдум у Нідерландах

Людей, які не проти Асоціації ЄС з Україною, у Нідерландах теж багато , але велика кількість із них може не прийти на референдум, на відміну від тих, хто проти - вони більш радикальні й рішучі.

Про це член правління Фонду "Українці в Нідерландах" Оксана Лозинська розповіла в коментарі Цензор.НЕТ.

Позиція останніх пов'язана, перш за все, не з Україною, а з політикою ЄС щодо притоку мігрантів у Західну Європу, зазначає Лозинська.

"Також свій вплив має війна в Сирії, проблеми ЄС із Грецією і відносно новими країнами-членами - Румунією та олгарією. У Західній Європі наразі достатньо внутрішніх проблем. Здається, питання України стало останньою краплею. Так склалося, що коли в Нідерландах ухвалили закон про можливість проведення національного референдуму щодо оскарження рішення на рівні ЄС, то перше питання, щодо якого вони цей закон задіяли, було питання асоціації України з ЄС.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Голландський міністр Плумен закликала громадян голосувати на референдумі за асоціацію Україна-ЄС

Самі ініціатори референдуму в певний момент заявляли, що його мотиви не є антиукраїнськими, а більше стосуються певних рішень ЄС із міграційної політики та політики розширення власних кордонів. Чи погоджуюсь я з ними? Частково погоджуюсь, адже це велика відповідальність - запрошувати до себе додому людей, які тут, швидше за все, не інтегруються, не сприймуть твою культуру, не зможуть її полюбити або зрозуміти. Окрім того, коли і який відсоток цих людей буде тут працювати і надавати позитивний внесок у розвиток суспільства? Допомагати треба, однозначно. Але при цьому усвідомлюючи, чим і в яких масштабах ти можеш допомогти і які наслідки це матиме в коротко- і довгостроковій перспективі.

Треба розуміти, що в Нідерландах, як і в багатьох країнах, зараз теж своя криза. Коли є певне занепокоєння в суспільстві і з'являється можливість проголосувати на референдумі, шанс великий, що нею скористаються ", - зазначає Лозинська.

Деталі читайте в статті "АНТИУКРАЇНСЬКИЙ" РЕФЕРЕНДУМ У НІДЕРЛАНДАХ: ХТО ЗА, А ХТО ПРОТИ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНИ З ЄВРОСОЮЗОМ?" на Цензор.НЕТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n379837
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoU2FFNURNVEJaUkZGMFpFTTVNRXhVVW1jNVF6aG1Ua05GTUV4TVVtZE9ReXN3V1VoUmRuUkhUekJNWkRnd1NqTlNiSFJETURCTVdGSm5Ua00zTUV4RVVYWmtRekF3VEdjOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору