EN|RU|UK
 Політика України
  2201  50
Матеріали за темою:

 Україна досі не почула від Президента і БПП альтернативи нинішньому уряду. Час визначатися, - "Народний фронт"

Українське суспільство і міжнародні партнери України чекають від парламенту і Президента негайного розв'язання політичної кризи і продовження курсу реформ. Західні партнери неодноразово вимагали стабілізації ситуації і об'єднання навколо уряду задля продовження реформ.

Кожен день невизначеності в питанні уряду - це втрачений час, який можна було використати на користь держави. Про це повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

"Своїм впертим небажанням поставити інтереси України вище власних амбіцій політики руйнують довіру до себе і підривають імідж країни в очах Заходу. Це може звести нанівець всі позитивні досягнення протягом двох років.

Така ситуація є неприйнятною і повинна бути вирішена якомога швидше", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим фракція "Народний фронт" вкотре закликає Президента Петра Порошенка і його політичну силу нарешті визначитися зі своєю позицією щодо Кабінету Міністрів. Або ви називаєте ім'я нового прем'єр-міністра, пропонуєте склад нового уряду, його програму та представляєте нову коаліцію, або підтримуєте чинний уряд і всі разом зосереджуємося на проведенні реформ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко розраховує на врегулювання політичної кризи до кінця місяця

Ми неодноразово говорили про те, що готові розглянути альтернативний склад Кабміну і його програму.

Однак країна досі не почула від найбільшої фракції Верховної Ради - Блоку Петра Порошенка - прізвища кандидатів на посади в уряді. Покажіть, нарешті, людину, яку ви пропонуєте на посаду прем'єр-міністра, і 226 народних депутатів, які проголосують за цю кандидатуру. Інакше - потрібно припинити жити протистоянням і розхитувати ситуацію.

Заклики відправити чинний уряд у відставку, запропонувавши альтернативу, більше схожі на безвідповідальний популізм, а не державну позицію.

Читайте: "Якщо наші колеги з БПП принесуть нам 160 підписів за будь-якого прем'єра, ми готові цю людину підтримати", - Пашинський

Країна не може в цей складний кризовий час сліпо слухатися демагогів, які думають не про інтереси країни, а про майбутні вибори, і вже приміряють для себе високі посади.

Не можна зупинятися на півдорозі і повторювати старі помилки. Від цього програють всі, і перш за все - Україна", - йдеться в повідомленні.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n379838
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFpNZVM5UmJYUkRkekJNU0ZGMlRrZFhNRXd4T0RCS00xRnpUa2RCTUV3M1VYUk9Remt3VEdwUmRWTkVVbWhPUjBFd1REZFJkbVJIUXc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору