EN|RU|UK
 Політика України
  42984  142

 Проросійські євродепутати готують на Закарпатті "російську" провокацію", - Москаль

Наприкінці березня або на початку квітня на Закарпатті з подачі Росії планується якесь виїзне засідання проросійських депутатів Європарламенту від Угорщини, Франції, Німеччини та, можливо, інших країн (загальною чисельністю близько 5 осіб).

Привід - дослідження питання "забезпечення прав русинів" із подальшою доповіддю, яка буде мати яскраво виражений тенденційний характер, і винесення її на розгляд Європарламенту, зазначається в повідомленні на персональному сайті глави Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, повідомляє Цензор.НЕТ.

"11 лютого цього року в м. Комарно (Словаччина) керівництво Всесвітньої ради підкарпатських русинів зустрічалося з депутатською групою Європарламенту з прав людини. Тут і було ухвалено рішення про відрядження на Закарпаття моніторингової групи для вивчення "русинського питання". Ініційована Росією кампанія з дискредитації України на міжнародній арені з використанням "русинського питання" розпочалася антиукраїнською інформаційною акцією в чеському інтернет-виданні "Парламентні лісти" (підконтрольне сенатору Парламенту Чехії Томіо Окамурі), на якому розміщено тенденційну статтю під назвою "Пекло в Україні…" Подана в ній інформація про нібито геноцид русинів в Україні є складовою плану з винесення "русинського питання" як проблемного на розгляд Європарламенту з подальшою необхідністю "невідкладного реагування на ситуацію в регіоні".

Також читайте: Москаль оголосив 28 березня вихідним днем у Закарпатті через святкування Великодня за західним обрядом

"Російська сторона хоче залучити до участі у виїзному засіданні тих представників місцевого русинства, які б засвідчили інформацію про існуючі репресії русинів на Закарпатті", - зазначав голова ОДА.

- Члени "виїзного засідання" запланували зустрітися з керівництвом області, - зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. - Однак така зустріч неможлива. Органи державної влади не мають і не можуть мати жодного відношення до цієї проросійської провокації за участі депутатів Європарламенту. Необхідна інформація про "виїзне засідання" доведена до Служби безпеки України, яка у випадку порушень українського законодавства має вжити всіх необхідних заходів реагування.Источник: https://ua.censor.net.ua/n379840
VEhrdlVXNU9ReXN3V1VoUmRYUkRkekJNZGxKcVF6aDJNRXd2VW1kT1F5c3dURXhSZG5SRE5qQk1SRkpvZEVkWE1GazVPREJNTDFKblRrTXJNRXd2VVhOT1Ezb3dURVJSZG1SRE1EQk1Ramd3V1VSU1p6bEhRakJNYWxGMldIcFJhRTVEZVRCWlJGRjJkRU12TUV4RVVtZE9RemN3VEVSUmRrNURNVEJNTTFKbmJucFJiRGxEZHpCTWNsRnpUa2RCTUV3dlVYTk9SME13V1V4U2FuYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору