Спорт, Фоторепортаж
  4818  32

Українські спортсменки завоювали дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики. ФОТО

атлетика легкая

Українки Анастасія Мохнюк і Аліна Федьорова завоювали срібну і бронзову медалі з п'ятиборства на чемпіонаті світу-2016 з легкої атлетики в приміщенні, який проходить в Портленді (Орегон, США).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Громадське".

Обидві українки завершили змагання із особистими рекордами і наразі очолюють європейський топ-лист сезону, повідомляє Національний олімпійський комітет України.

«Анастасія Мохнюк посіла 2 місце з результатом 4847, а Аліна Фьодорова здобула бронзову нагороду - 4770», - повідомили в НОК.

Упродовж змагань Мохнюк також встановила три особисті рекорди в окремих видах: з бігу на 60 м з бар'єрами (8,11 с), із штовхання ядра (15,01 м) та зі стрибків у довжину (6,66 м).

Фьодорова почала змагання з особистого рекорду на 60-метрівці з бар'єрами (8,27 с). Потім стрибнула у висоту на 1,85 м, виграла у штовханні ядра (15,44 м), була третьою зі стрибків у довжину (6,33 м), а 800 метрів пробігла за 2.20,42 хв.