EN|RU|UK
 Події
  34158  7

 Переговори пілотів "Боїнга", що розбився в Ростові, і диспетчерів аеропорту: розшифрування

Міжнародне консультативно-аналітичне агентство "Безпека польотів" (Росія) опублікувало розшифрування переговорів пілотів "Боїнга", що розбився в Ростові-на-Дону, і диспетчерів аеропорту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, розшифрування доступне на сайті організації. Експерти спиралися на аудіозапис переговорів, оприлюднений раніше.

Разом з тим фахівці попереджають, що використаний аудіозапис не може вважатися автентичним, оскільки його взято не із засобів об'єктивного контролю, на ньому відсутнє прив'язування до часу і він не повністю охоплює той період, протягом якого уражений літак знаходився на зв'язку з диспетчерами Ростова. За цих причин повноцінний аналіз аудіозапису виконати неможливо.

"Транскрипція аудіозапису англійською мовою та переклад російською виконано нами з урахуванням вимог до радіообміну як функціонального стилю, щоб уникнути численних помилок, що з'явилися в коментарях ЗМІ", - зазначили в організації.

Час початку переговорів - 3:31.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ідентифікація загиблих пасажирів "Боїнга", що розбився в Ростові, триватиме близько двох тижнів, - міністр транспорту РФ Соколов
Далі - мовою оригіналу.

Legend

P - Pilot
C1, C2, C3 - Rostov controllers communicating with the crew
… - breaks in the audio recording
(…) - unintelligible
The original recording was posted by DonDay.ru.

Условные обозначения

П - Пилот
Д1, Д2, Д3 - работавшие с экипажем диспетчеры Ростова
… - отсутствие звучания в аудиозаписи
(…) - неразборчиво
Оригинал записи был размещен на ресурсе DonDay.ru.  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору