EN|RU|UK
 Суспільство
  7153  262

 Комітет Верховної Ради з прав людини засудив зрив правими ЛГБТ-фестивалю у Львові

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин засуджує зрив праворадикалами "Фестивалю рівності" у Львові, організованого представниками ЛГБТ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві Комітету.

"У демократичній правовій державі, яка відстоює європейські цінності, неприпустиме свавілля. Кожна людина повинна дотримуватися закону, а в разі його порушення, справедливо нести відповідальність", - зазначають народні депутати-члени Комітету.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Клімкін засудив напад на активістів ЛГБТ у Львові: Ненависть підриває єдність України

"В межах своєї компетенції ми вимагаємо прозорого та невідкладного розслідування подій. Європейська інтеграція України нерозривно пов'язана з толерантним та інклюзивним суспільством, а також повагою до людей незалежно від кольору шкіри, походження, інвалідності, мови, сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності та інших ознак", - наголосили парламентарі.

"Комітет ще раз підтверджує свою відданість принципу верховенства права та повазі до меншин", - сказано в заяві.

Також читайте: "Ніхто не постраждав. Є репутаційні втрати", - Садовий про зрив правими "Фестивалю рівності", організованого ЛГБТ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n380196
VEhrNGRrdzVSMVV3VEV4U1owNURLekJhWWxGMlpFZERNRXhZVVhNNVIwRXdURVJTYUhSSFZ6QlpPVGd3VEM5U1owNURkekJNVEZGelEwUlJkVGxIVHpCTVZGRjFUa001TUV4b09EQktMMUpuVGtOM01FeE1VbXh1ZWxKb1RrTXhNRmxJVW1kMFF6UXdURXhSYzA1RE56QlplRGd3U2t4UmIwaDZVWFYwUXlzd1RIcFNiSFJIUXpCTVdGSm5ibnBSYlRsRFZEQktTRkZ2YVROU1oyUkRMekJhWWxGMU9VZE5NRXd6VVhaMFIwTXdURUk0TUVwMlVtcE9RM2t3V21KUmMyYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору