EN|RU|UK
 Політика України
  8210  70
Матеріали за темою:

 Прискорення реформ обов'язкове для того, щоб посилити позицію України та зупинити захоплення Росією її територій, - посол США Пайєтт

Реформи в оборонних установах і структурах допоможуть Україні посилити її оборонні можливості.

Про це заявив посол США Джеффрі Пайєтт, виступаючи на семінарі під назвою "Реформи в обороні і безпеці: виклики і можливості", який організував у понеділок американсько-німецький Центр Маршалла у Верховній Раді України, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Іноді я чую від українців, що працюють в оборонному секторі, що оскільки в країні війна з Росією, надто складно проводити в цей же час реформи", - сказав Пайєтт. - "Особисто моя думка - протилежна, і я знаю, що президент, Дмитро (Шимків - Ред.) і робота, виконана корпорацією RAND, підтримують протилежне твердження".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Полторак скасував 138 наказів попередніх років, які гальмують реформи в Міноборони

"Іншими словами, саме реформа оборонних установ, структур і механізмів дозволить збільшити ваші оборонні можливості", - звернувся посол США до присутніх у Раді учасників семінару. - "Іншими словами, прискорення реформ - це шлях до зміцнення вашої позиції і до того, щоб зупинити захоплення території, що проводиться Росією впродовж останніх двох років".

Джеффрі Пайєтт підтвердив, що США продовжують підтримувати Україну в цих прагненнях.

"Ми хочемо підтримати український народ", - сказав він. - "Ми хочемо підтримати рішення, ухвалені обраними народом лідерами щодо руху до Європи, до європейських структур, європейських стандартів. Важливим компонентом цих зусиль будуть зусилля, спрямовані на створення ряду установ із питань безпеки, які відповідають європейським стандартам.

Саме тому ми підтримуємо МВС у процесі створення Нацгвардії за Західним стандартом професіоналізму, яка зможе відповідати на гібридні загрози на шкалі між законом і порядком і звичайної війною. І, звичайно ж, саме тому ми взяли на себе зобов'язання підтримати українські ЗСУ і Міноборони в цьому тривалому протистоянні з Росією ", - повідомив Пайєтт.

Також читайте: У Міноборони склали і затвердили помісячний план проведення реформ для переходу до стандартів НАТО

За словами посла, під час його візиту до Вашингтона минулого тижня він отримав чергове підтвердження від Конгресу і Білого дому, що США і далі дотримуються своєї позиції - надавати підтримку народу України.

"Однак, також чітко зрозуміло, що якість нашої підтримки і сталість нашої підтримки залежать від продовження прогресу в процесі реформ", - підсумував посол США у своєму виступі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n380248
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXhFVVhWa1IxVXdXVXhTWjJrNGRqQk1OMUZ6WkVNck1GbEVVWFowUXprd1RFSTRNRmxFVVhSa1IwVXdURGRTWjA1RE9EQk1hRGd3U25wU2JIUkRPVEJNTjFGelpFTXJNRmxFVVhaMFF6a3dUR2c0TUV0SVVYRk9RMUU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору