EN|RU|UK
 Суспільство
  10768  290

 Третина українців виступає за продовження АТО до переможного кінця, - опитування

29,9% опитаних Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова виступають за продовження антитерористичної операції (АТО) до повного відновлення контролю України над непідконтрольними територіями Донецької і Луганської областей.

Про це свідчать результати опитування, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Українські Новини".

Респондентам було поставлено запитання, як вони бачать подальші дії з врегулювання конфлікту на сході України.

Так, 29,9% - за подальше проведення АТО, 22,6% - за надання цим територіям особливого статусу в складі України, 21,5% - за відділення цих територій від України, а 25,9% опитаних не змогли відповісти на це питання.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 49% росіян упевнені, що Захід закриє очі на Крим і Донбас і відновить відносини з РФ, - опитування

Опитування проводилося з 19 по 24 лютого.

Було опитано 2021 респондента віком від 18 років у всіх регіонах України (крім анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей).

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Як повідомлялося, 34,4% опитаних у серпні 2015 року Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, виступали за проведення антитерористичної операції (АТО) до повного відновлення контролю над українськими територіями.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору