EN|RU|UK
 Політика України
  6883  15

 Уряд розглядає рішення щодо стимулювання енергозбереження одержувачами субсидій, - Мінсоцполітики

Субсидія призначається тільки на соціальні норми - її розмір не залежить від фактичних обсягів споживання житлово-комунальних послуг.

Про це сьогодні заявив у коментарі Цензор.НЕТ Віталій Музиченко, директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики.

За його словами, "випалювати" газ до рівня призначеної субсидії не лише немає сенсу, але й нерозумно: внаслідок економії сім'я має можливість менше платити у наступні місяці. "Згідно з порядком призначення та надання субсидій населенню, субсидія призначається у межах соціальних норм на площу житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг. Її розмір не залежить від фактичного споживання. Більше того, якщо фактичне споживання менше за призначену субсидію, заощаджені кошти залишаються на рахунках сім'ї та можуть бути використані протягом наступних місяців, у тому числі й для погашення обов'язкової частки платежу", - наголосив директор Департаменту Мінсоцполітики.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кабмін має намір перенести на наступний опалювальний сезон невикористані субсидії

Він зауважив, що Мінсоцполітики отримує повідомлення про випалювання "зайвого" газу з початку опалювального сезону. "Можу сказати лише одне: люди, випалюючи газ, чинять на шкоду не лише інтересам держави, але й своїм власним. Зараз Уряд розглядає кілька варіантів, що робити із заощадженими грошима на рахунках сімей після завершення опалювального сезону. У будь-якому разі, у виграші будуть ті, хто економно використовував енергоносії", - зазначив він.

"Щодо стимулювання запровадження технологій енергозбереження, окрім вже наявної вигоди з економії, ми про це також думаємо. Поряд з незмінним принципом доступності субсидій для тих, хто їх справді потребує, буде запроваджена низка стимулів для реалізації заходів з енергозбереження. Система субсидій постійно вдосконалюється, але без шкоди для громадян", - підсумував Віталій Музиченко.Источник: https://ua.censor.net.ua/n380411
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmMyUkhRakJNYWxGMFRrZFhNRms1T0RCS2VsSnNkRU01TUZwaVVtZGtSME13VEZoU1owNUhRakJaVEZGemRFTXJTVTVIUWpCTU4xSm9kRWRYTUV4RVVYVTVSMDB3VEROUmRuUkhXRWxPUXk4d1REZFJkVGxIVnpCWlRGRjFUa00yTUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору