EN|RU|UK
 Економіка
  10566  146

 Минулий рік у фінансовій сфері був дуже успішним для України, - Яресько

Минулого року була досягнута стабілізація в економіці України.

Як інформує кореспондент Цензор.НЕТ, про це сказала міністр фінансів Наталія Яресько на засіданні Кабінету міністрів у середу, 23 березня.

Яресько виступила зі звітом про виконання держбюджету за 2015 рік.

Вона зазначила, що незважаючи на дуже складний минулий рік, у фінансовій сфері він виявився успішним, оскільки була досягнута стабілізація економіки.

"Минулий рік був дуже успішним. Вперше за останні чотири роки було виконано бюджет", - сказала вона.


Читайте також: Мінфін перегляне макроекономічні показники на 2016 рік через падіння цін на сировинних ринках, - Яресько

Вона зазначила, що було профінансовано усі ключові статті витрат, враховуючи оборону, витрати на яку збільшилися до 5%.

"Стандарти життя населення були підвищені у вересні, а не в грудні, як було передбачено в бюджеті", - додала міністр.

Яресько особливо наголосила на тому, що в 2015-му відбулося оздоровлення державних фінансів і значно був зменшений дефіцит бюджету.

"Усі роки Україна витрачала більше, ніж мала, живучи в борг .. До певного часу це добре. Але кожна сім'я знає, що це прямий шлях до боргової ями", - сказала вона.

Також Яресько наголосила, що якщо раніше Україна витрачала на обслуговування держборгу 0,5% ВВП, то в 2015 році - 5% ВВП.

Міністр повідомила, що стабілізація була досягнута завдяки тому, що був розроблений реалістичний бюджет. При цьому вона зазначила, що збільшення доходів відбувалося швидшими темпами, ніж витрати.

"Все це дозволило за останній рік не тільки виконати бюджет, а й значно зменшити дефіцит - більше, ніж у півтора раза порівняно з 2014 роком", - підсумувала вона.

Яресько наголосила на важливості реструктуризації частини державного боргу. З її слів, без цієї реструктуризації в 2016 році Україна була б змушена витрачати на обслуговування боргу на 10 млрд гривень більше.Источник: https://ua.censor.net.ua/n380624
VEhrdlVYSTVSMEV3VEZoU1oyUkhUVEJNY2xGMmFUaDJNRXhVVVhSa1IwRXdUR0pSYzJSSFR6Qk1WRkYwZEVNeE1GbEtPREJNVkZGMFpFZEJNRXhpVVhOa1F5c3dXVVJSY3pONlVXNU9SMWN3VEROU2FFNUhWekJNTUQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору