EN|RU|UK
 Суспільство
  8383  15

 Москаль ініціює дострокове припинення повноважень Мукачівської міськради. ДОКУМЕНТ

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив звернення до Верховної Ради України з проханням розглянути питання про дострокове припинення повноважень Мукачівської міської ради.

Причина - порушення міськрадою законодавства і відмова фінансувати три ПТУ, розташовані в Мукачевому, як це передбачено законом "Про Державний бюджет України на 2016 рік", інформує Цензор.НЕТ з посиланням на офіційний сайт Москаля.

При цьому він нагадує, що Мукачеве залишається єдиним містом на Закарпатті, в якому ПТУ не фінансуються з початку року. Внаслідок чого учні та персонал установ (близько 2500 осіб) уже третій місяць не отримують стипендій та зарплат.

"Через небажання міськради відкрити казначейські рахунки училищ стабілізаційна дотація з Кабміну в сумі понад 7 млн грн не може бути використана хоча б для часткового погашення заборгованості перед працівниками та учнями ПТУ. Подальша відмова фінансувати профтехучилища може призвести до соціального вибуху в Мукачевому і непередбачуваних наслідків", - йдеться в повідомленні.

Як зазначено у зверненні Москаля, обласна державна адміністрація порушує питання про дострокове припинення повноважень Мукачівської міської ради та призначення Верховною Радою України позачергових виборів Мукачівської міської ради.москаль

москаль

москаль

москаль


Источник: https://ua.censor.net.ua/p380633
VEhrdlVXNU9ReXN3V1VoUmRYUkRkekJNZGxKcVF6aDJNRXhJVW1wMFF6QXdUR0pSZEdSSFEyWk9SMEV3VERkUmREbERMekJaVUZKblpFTTJaazVEWXpCWlVGRjFkRU4zTUZsbVVYUmtRM2t3VERROQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору