EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4403  8

 Кабмін схвалив два законопроекти щодо виконання зобов'язань у рамках асоціації з ЄС

23 березня 2016 на засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено два законопроекти, які найближчим часом будуть внесені на розгляд Парламенту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Уряд схвалив проект закону "Про основні вимоги до будівель і споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів, гармонізовані з нормами законодавства Європейського Союзу", який передбачає визначення основних вимог до будівель і будівельних виробів, а також врегулює процедури оцінки їх відповідності встановленим вимогам.

Крім того, було схвалено законопроект "Про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами", який передбачає визначення засад обігу предметів та матеріалів, призначених для безпосереднього або опосередкованого контакту з харчовими продуктами з метою посилення захисту прав споживачів.

Також читайте: Кабмін опублікував постанову про підвищення норм споживання газу для населення

"Законопроекти спрямовані на виконання зобов'язань України, передбачених Угодою про асоціацію щодо поступового наближення законодавства України до права ЄС у сфері технічного регулювання, зокрема вимог до будівельних виробів та безпечності продукції", - йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Зокрема законопроекти гармонізовані із відповідними актами законодавства ЄС щодо встановлення гармонізованих умов для розміщення на ринку будівельних виробів; формату Європейської технічної оцінки будівельної продукції; умов складання декларації на відповідність будівельних виробів для оприлюднення на веб-сайті; а також матеріалів та виробів, що призначені для контакту з харчовими продуктами;активних та інтелектуальних матеріалів та предметів, призначених для контакту з харчовими продуктами . (Регламент (ЄС) № 305/2011, Імплементаційний Регламент Комісії (ЄС) № 1062/2013;Делегований Регламенту Комісії (ЄС) № 157/2014; Регламент 1935/2004/ЄС; Регламент Комісії 450/2009/ЄС).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n380728
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTXZNRmxFVVhaMFF6RXdUSEpTWjI1NlVYTk9SMEl3VERkU2FIUkhWekJNUkZKb2RFZFhNRms1T0RCS2NsRnpUa040TUV4NlVteDBRems9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору