EN|RU|UK
 Політика України
  23663  83

 Теракти в Брюсселі можуть вплинути на результати референдуму в Нідерландах, - посол МЗС Кулеба

Поки немає даних про те, як вплинули теракти в Брюсселі на настрої голландців перед референдумом щодо Угоди асоціації України та ЄС.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.


"Питання тут працює на емоційному рівні, тому що теракти в Бельгії асоціюються, насамперед, із впливом чогось ззовні, тобто коли хтось приходить ззовні і руйнує спокійне життя, так і в психології, у сприйнятті голландцями України якраз домінує те розуміння, що Україна знаходиться ззовні ЄС, тому не хочеться розширювати межі і сферу взаємодії, але цифр ніяких немає поки про те, як вплинули ці події. Я думаю, що цей вплив станеться на Європу. Коли відбувається така атака, природно для людини і для країни - закритися, захистити себе і обрізати можливості для зовнішнього контакту ", - зазначив Кулеба.

Він, однак, запевнив, що референдум через теракти не перенесуть.

"Референдум відбудеться 6 квітня, залишилося недовго. Ми активно працюємо, зараз буде пік і нашої активності в Нідерландах, і активності наших прихильників, і активності наших опонентів", - додав він.

Активність, за його словами, буде виявлятися в публічних заходах, у роботі в медіа.

"Щоб було розуміння, ми знаходимося в стані виборчої кампанії, в якій Україна не є офіційним учасником, і в таких скутих рамках, майже не маючи офіційних можливостей потенціалу, ми змушені боротися за себе", - зазначив посол.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Климкин обсудил с голландскими депутатами преимущества ассоциации между Украиной и ЕС

Источник: https://ua.censor.net.ua/n380739
VEhrdlVXMTBSMFF3VEhaUmRHUkRlREJNUVhaTU9VZEJNRXhZVW1oT1F6RXdXVVJSZEdSRE9UQk1WRkpuT1VNNFprNUhRekJNV0ZKblRrTjNNRXh5VW1kdWVsRnVUa05ZTUV0R09EQktTRkpuVGtkUE1GbElVbWRrUXpFd1RIWlNha2g2VVc1a1IxY3dURlJSZEdSSFFUQk1kbEZ6VGtNNU1FeFVVWFZCUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору