EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  43117  73
Матеріали за темою:

 Аллеров відвідав польові заняття бригади швидкого реагування: "У гвардію прийшли нові мотивовані люди". ФОТОрепортаж

23 березня, напередодні Дня Національної гвардії України, в с.Старе пройшла зустріч командувача НГУ генерал-лейтенанта Юрія Аллерова з бійцями бригади швидкого реагування, які вдосконалювали на території навчального центру свою майстерність. На навчаннях присутній заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тигран Авакян.

Під час польових занять близько 100 гвардійців елітного спецпідрозділу, відібраних з понад тисячі претендентів, тренувалися і вдосконалювали бойові навички, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацгвардії.

Командувач Національної гвардії обговорив із бійцями новоствореної бригади швидкого реагування актуальні для них питання, розповів про процес формування бригади, а також подальші етапи цього процесу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сьогодні Нацгвардія не допустила б повторення подій весни 2014 року, - Аллеров

За словами генерал-лейтенанта Юрія Аллерова, Національна гвардія вже має великі напрацювання з підготовки висококласних фахівців військової справи: "Прийшли нові мотивовані люди. Молодь, яка поповнює наші ряди, люди, які виросли і виховувалися в новій незалежній Україні, патріоти з високими вимогами до себе і до суспільства. Ми намагаємося реалізувати їхні прагнення завданнями, які стоять перед військовим формуванням".

Як зазначив командувач Національної гвардії, 26 березня на полігоні в Нових Петрівцях будуть продемонстровані напрацювання бригади за час її існування.

"Ми отримали нові сучасні зразки техніки і пріоритет надаємо техніці, яка виробляється саме в Україні. Проводимо випробування, підриви, обстріли зброєю різних калібрів, разом зі Збройними силами беремо участь в експертних дослідженнях", - пояснив генерал-лейтенант.

Також читайте: Перший батальйон бригади швидкого реагування буде сформовано до літа, - командувач НГУ Аллеров

Розповів командувач Нацгвардії і про співпрацю військового формування із зарубіжними колегами. Так, наразі ведуться переговори з іноземними партнерами, які готові надавати ресурси для розвитку Національної гвардії.

"Експерти допомагають нам формувати організаційно-штатну структуру, змінювати програму навчання, системні підходи, які згодом дозволять розвивати логістику. Це все йде на користь розвитку такої нової елітної структури як Національна гвардія", - розповів Аллеров.

Також читайте: Нацгвардія готова до переходу на стандарти НАТО, - ізраїльський інструктор Аріелі

учения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагированияучения бригада быстрого нацгвардий реагирования
Источник: https://ua.censor.net.ua/p380756
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTlJNRXgyVVhVNVF6RXdXVVJSZG5SRGVVeDVMMUZ6ZEVNME1GbHFVWFYwUjFjd1RIUTRNRW96VVhOT1IwY3dXbUpSZG5SRE9UQk1SRkYxT1VkTk1Fd3pVWE5EUkZGek9VTjVNRXhFVW1kT1F6QXdXbUpTYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору