EN|RU|UK
 Київські новини
  18645  80

 Ціна автомобільного газу в столиці може підскочити на 30-40%

Масові демонтажі легальних автомобільних газових заправок, які проводить київська міська влада, призведуть до монополізації ринку. Внаслідок цього суттєво зростуть ціни на скраплений автомобільний газ та інші види пального.

Про це повідомив голова Першої київської асоціації скрапленого газу Олександр Приступов під час прес-конференції 24 березня 2016 року.

Олександр Приступов повідомив, що минулого року мерія під керівництвом Віталія Кличка взялася агресивно демонтувати автомобільні газові заправки. В березні 2016 року демонтажі поновилися.

За словами представників газової асоціації, під час розгляду питань про демонтаж грубо порушуються правила благоустрою і законодавство. Оператори не повідомляються заздалегідь про ухвалені рішення, а отже не можуть захиститися в судовому порядку. Не складаються протоколи про адміністративні правопорушення. Під час демонтажів широко залучаються "тітушки". Для відкачування і транспортування газу залучається техніка компаній-конкурентів. Послуги цих газовозів закуповуються поза тендерними процедурами, що суперечить законодавству.

Олександр Приступов зазначив, що операторам нав'язуються "послуги" з відкачування, транспортування і зберігання демонтованого обладнання. За зберігання виписуються рахунки на 150 - 200 тисяч гривень. Це перевищує ринкову вартість обладнання і газу.

"Київська міська влада організувала злочинну схему зі знищення конкурентного бізнесу і перерозподілу ринку", - наголошує Олександр Приступов.

Він зазначив, що зберіганням демонтованого займається підозріле ТОВ "Екоенергоальянс". Ця компанія була зареєстрована 5 лютого 2016 року в Кривому Розі. За 2 тижні роботи через рахунки цієї фірми пройшли 16 млн грн.

"Прошу вважати мій виступ офіційним зверненням до правоохоронних органів розслідувати беззаконня, яке чиниться в Києві щодо легального бізнесу, від якого залежать бюджети сотень тисяч домогосподарств столиці", - сказав Олександр Приступов.

Перша київська асоціація скрапленого газу вимагає організувати широке громадське обговорення Правил забудови міста Києва і Порядку розміщення, утримання та експлуатації АГЗП в м. Києві. У цій дискусії рівноправну участь мають брати представники легального бізнесу, незалежні експерти, а також ЗМІ.

"Ми забезпечуємо паливо високої якості за найнижчими цінами, тому що конкуруємо між собою за кожного споживача. Не допустимо монополізації, будемо боротися за прозорі правила гри на ринку", - наголосив президент Першої київської асоціації скрапленого газу Олександр Приступов.

Для довідки. Перша київська асоціація скрапленого газу створена у листопаді 2015 року. Асоціація об'єднує 70% легальних автомобільних газових заправок столиці. На заправках компаній - учасників ПКАСГ щороку заправляються 7 млн автомобілів.

газ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n380810
VEhrNGRrdzVRM2N3VEV4U1ozUkRLMlpPUTNvd1RFUlJkRE42VVcxMFF6UXdXbVpSYzJjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору