EN|RU|UK
 Суспільство
  1961  11

 За рік у Дніпропетровській області з'явилися прозорі електронні закупівлі, впроваджені електронні адмінпослуги, - експерт

Поки в Києві обговорюються перспективи можливого технократичного уряду, схожа команда вже працює в Дніпропетровській області і демонструє конкретні результати.

Як повідомляє РБК-Україна, так прокоментував підсумки першого року роботи голови Дніпропетровської ОДА політолог Володимир Фесенко.

"Валентин Резніченко - виходець з бізнесу, один з представників нової хвилі управлінців, яких називають "технократами". Саме вони принесли в державні органи сучасні форми менеджменту, електронні засоби планування і документообігу, саме вони публічно дистанціюються від політичних партій і політичних розборок, наголошуючи на своєму професіоналізмі",- зазначає експерт.

За його словами, в Дніпропетровській області за рік роботи команди Валентина Резніченка з'явилися прозорі електронні закупівлі, впроваджені електронні адмінпослуги, запускаються інноваційні проекти.

"Разом з тим, менеджмент глави регіону спрямований на розвиток інфраструктури і створення комфортних умов проживання мешканців Дніпропетровської області. За останній рік в області закуплено рекордну кількість обладнання для лікарень, закуплені нові шкільні автобуси, побудовано кілька десятків водопроводів, які забезпечили водою сільських жителів, у яких раніше її просто не було", - заявив експерт.

Фесенко вважає, що відмінна риса технократа на посаді керівника області полягає в тому, що він піднімає авторитет влади не гаслами і адмінресурсом, а новими проектами і конкретними результатами.

"З травня набирає чинності новий закон про державну службу. У ньому чітко відокремлені політичні посади від адміністративних, і керівник облдержадміністрації якраз і повинен реалізовувати державну політику, тобто бути таким технократом, як Валентин Резніченко", - вважає Фесенко.Источник: https://ua.censor.net.ua/n380985
VEhrdlVYQk9RekV3V1VoUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJiMDVETVRCTVpsRjJaRWRYTUZsbVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJNV0ZGMU9VTXhNRXh5VW1kMFIwRXdURGRSZG1SRE9UQk1WV2N3V1ZCUmRqbEhRVEJNUkZGemRFTTNNRnBpVVhaa1F6a3dXVGs0TUVwVVVYWmtSMWN3VEM5U1owNURLekJNTDFGMFpFZERNRmxFVVhaMFEza3dXVzVSZFU1RE9UQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору