EN|RU|UK
 Політика України
  2959  8
Матеріали за темою:

 11 посадовців, які підпадають під люстрацію, досі працюють у прокуратурі, - Козаченко

Департамент з питань люстрації Мін'юсту склав поіменний перелік посадових осіб органів прокуратури, які підлягають "автоматичній" люстрації, і виявив 11 осіб, які досі працюють в органах прокуратури.

Про це заявила на брифінгу в п'ятницю директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Міністерство юстиції зробило повні реєстри посад і всіх осіб, які їх обіймали, щоб визначити, хто з цих осіб підпадає під заборони, передбачені законом про очищення влади, - а саме, що 10 років вони не мають права обіймати державні посади і, відповідно, перебувати в органах прокуратури. Ми виявили всього 387 таких посад, на таких посадах перебували 486 осіб. З них підпадають під заборони 402 ... з 402 осіб були виявлені 11, які мають відповідні судові рішення або яких ховають. Всі інші, за інформацією міністерства, не перебувають у рядах прокуратури", - зазначила Козаченко.

За її словами, 4 людини, які працюють у прокуратурі і підпадають під критерії очищення влади, мають судові рішення. Зокрема, це головний бухгалтер ГПУ і виконуючий обов'язки прокурора Києва.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Із 300 тис. держслужбовців під люстрацію потрапляють 5-6 тис., - Козаченко

"При цьому в кожному судовому провадженні ГПУ не подавала апеляції і не з'являлася на судові засідання. Тобто фактично усунулася від виконання закону з тим, щоб фактично дати судову індульгенцію людям, щоб вони в подальшому перебували на посадах", - сказала Козаченко.

Ще 6 осіб очолювали під час Революції Гідності районні прокуратури Києва - були керівниками або заступниками. "Зараз їх ховають безпосередньо в органах прокуратури області", - заявила директор департаменту з питань люстрації Мін'юсту.

Читайте: Більшість чиновників часів Януковича люстровано, - Єгор Соболєв

Вона додала, що ці прізвища є в реєстрі, який повинен бути оприлюднений на сайті ГПУ. Це повний реєстр за посадами, а також реєстри прокурорських працівників в алфавітному порядку.

Козаченко закликала надавати їм додаткову інформацію про цих осіб.

"Нам буде цікаво, чи не ховають зазначених тут осіб далі в органах прокуратури в регіонах або в інших державних органах", - сказала Козаченко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n381031
TUV4MlVtcDBSMEl3V1V4U1owNURkekJaWWxKc2RFZFFUSGt2VVcxMFF5c3dUR1pSYzA1SFNEQk1XRkYyWkVNMk1FdzBka3c1UXpjd1dUZFNaMlJIUXpCWlJGRnpUa2RITUZwaVVtb3plbEYyT1VkQk1FdzNVWFYwUjBRd1dVUlJjMDVIUXpCWlVGSm5Ua04zWms1RFZEQktMMUZ2TTNwUmJrNUhWekJNTUc0d1dUZFNaMlJIUXc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору