EN|RU|UK
 Політика України
  22423  307
Матеріали за темою:

 "Не маючи особистого рейтингу довіри громадян, Гройсман на посаді прем'єра буде вбивати залишки рейтингу Президента", - Небоженко

Висуваючи кандидатуру Володимира Гройсмана на пост прем'єр-міністра, Президент України не тільки концентрує владу, беручи під контроль уряд, а й позбавляє себе політичного маневру.

Про це в коментарі виданню "Цензор. НЕТ" заявив директор соціологічної служби "Український барометр", політолог Віктор Небоженко.

"У висуненні нинішнього спікера Ради кандидатом на посаду глави уряду чітко простежується бажання Банкової отримати більше влади. Це не холодний розрахунок, що дозволяє сформувати ефективний уряд, в чому зацікавлена країна. Тут йдеться про авантюризм, рухомий невгамовним політичним апетитом господаря АП", - сказав Небоженко.

За його словами, у війні проти Яценюка команда Порошенко зробила стрижнем своєї інформаційної кампанії тезу про легітимність і низьку довіру до прем'єра. Сьогодні цей аргумент повертається бумерангом.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Гройсман хоче бачити в новому Кабміні Міклоша, Ковалів і Нефьодова

"У соціальних мережах обговорюються недавні рейтинги соціологічних служб, де у Яценюка як прем'єр-міністра зазначений запас довіри близько 5-6 відсотків. У той же час, ні в одному з опитувань немає прізвища спікера Верховної Ради, оскільки його особистий рейтинг як майбутнього прем'єра навіть не вимірювали. Тобто, якщо Яценюк півтора року тому йшов на посаду глави уряду з мандатом від народу, отримавши разом зі своєю політичною силою перший результат на парламентських виборах, то Гройсман іде на посаду не зі своїм рейтингом, а з рейтингом Президента. І це справедливо, Президент повинен нести відповідальність за того, через чиї руки він збирається керувати Кабінетом Міністрів", - зазначив політолог.

"І тут прихована головна небезпека для Порошенка. Тому що удари по уряду будуть - удари по ньому особисто. А це вже загрожує не парламентськими, а достроковими президентськими виборами з усіма відповідними наслідками для всієї країни", - наголосив Небоженко.

"Можливо, саме цей фактор багато в чому буде визначати інтерес Володимира Борисовича на посаді глави уряду відмитися від важкого родового зв'язку з Порошенком, замість того, щоб опікуватися реформами й економікою. Ці щільні узи дискредитують Гройсмана вже зараз, оскільки у Банкової є бажання бути скрізь і всюди, де є вплив і влада", - резюмував Небоженко.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n381039
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2pOUmRHUkRlREJNTjFGMGRFTXhNRXd6VVhWMFF5dG1Ua05VTUZsRVVYWjBRelV3V1VoUmRrNURkekJNTUhaTU9VTXZNRmxFVVhSa1F6aEtPVWRWTUZsQlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору