EN|RU|UK
 Події
  14043  117

 Україна не змогла або не захотіла забезпечити безпеку адвоката Грабовського, - МЗС РФ

У МЗС РФ відкрито звинуватили Україну в тому, що вона нібито не змогла забезпечити безпеку Юрія Грабовського - захисника російського ГРУшника Олександра Александрова, затриманого за участь у бойових діях на Луганщині.

"Знайдено вбитим адвоката Юрія Грабовського", - наголошується в повідомленні МЗС РФ, інформує Цензор.НЕТ.

У повідомленні зазначається, що він відомий як захисник громадянина Росії, російського військовослужбовця
О. Александрова, справа якого разом зі справою іншого російського ГРУшника - Є.Єрофеева - розглядається українським судом.

Прогнозовано, російська сторона звинувачує в убивстві Грабовського Україну.

"Виправдалися наші найгірші передчуття. Київська влада, незважаючи на всі попередження, так і не змогла або ж не захотіла забезпечити безпеку Ю. Л. Грабовского. В Україні явно не мають наміру дотримуватися правових методів, миритися з тим, що не вкладається у вибудувану правлячими колами схему, що ґрунтується на антиросійській, а часом і відверто русофобській істерії", - запевняють у російському зовнішньополітичному відомстві.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Тіло Грабовського знайшли за 27 кілометрів від Жашкова в покинутому колгоспному саду, - Матіос. ВІДЕО

Окрім того, у Росії вирішили звинуватити Україну нібито в посиленні антидемократичних і тоталітарних тенденцій.

"Перехід знову до залякування та фізичного знищення незгодних, а тепер уже й адвокатів, свідчить про посилення в Україні антидемократичних, тоталітарних тенденцій, котрі ніяк не узгоджуються з європейськими нормами моралі й права, про що так люблять розмірковувати в Києві", - ділиться думкою російська сторона.

"Розраховуємо, що українською владою буде вжито необхідних заходів для розшуку та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до цього злочину", - підсумували в МЗС РФ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n381053
VEhrdlVXdE9RemN3VEZoUmRYUkhRakJNUkZGMlpFTXdNRmxFVVhaMFEzbG1Ua05VTUZsRVVYTk9RM2d3VERkUmMzUkhRakJaZWxGMWRFTTBNRXhyWnpCTE4xSm5Ua2RYTUV4cmRrdzVRM2N3VEZSUmMzUkRLekJNY2xGelRrZERaazVEZVRCTVNGRjFUa041TUZsSVVtZDBRM2t3VERROQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору