EN|RU|UK
 Події
  3550  6

 Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 130 млн грн на Хмельниччині

У Хмельницькій області співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр, до складу якого входило безліч фіктивних підприємств, а також сільгосппідприємство реального сектора економіки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Під час розслідування кримінальної провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків, зборів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України, встановлено, що вказане підприємство є платником єдиного податку четвертої групи і перебуває на спеціальному режимі оподаткування з ПДВ. З метою безпідставного акумулювання на спеціальних рахунках сум податку на додану вартість керівники компанії неправомірно внесли в спеціальну податкову декларацію операції з реалізації нібито самостійно вирощеної сої на адресу фірм у різних регіонах країни.

Згідно з поданою документацією, підприємство використовувало площу землі, яка дозволяла виростити максимум 1 276 тонн сої, у той час як, відповідно до даних податкового і бухгалтерського обліків, а також податкової звітності підприємства, була відображена реалізація більше 30 тисяч тонн сої на адресу ряду компаній на суму понад 130 мільйонів гривень.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Київські податківці викрили велику мережу підприємств, які допомагали ухилятися від сплати податків: вилучено десятки мільйонів гривень. ФОТОрепортаж

Також під час проведення оперативних заходів було встановлено, що, крім фактичного ухилення від сплати податків, посадові особи підприємства додатково здійснювали конвертацію безготівкових коштів у готівку для своїх клієнтів - переробників сільськогосподарської продукції. Для цього використовувалися два транзитних підприємства. Конвертація коштів здійснювалася через рахунки "підконтрольних" фізичних осіб, яким переказувалися кошти як надання фінансової допомоги, і через власні рахунки шляхом зняття їх готівкою в касах банківських установ. Готівка передавалася представникам підприємств, які користувалися послугами зловмисників, за винятком 5-7% від суми конвертації.


Наразі встановлено 10 підприємств-вигодонабувачів. Загальний обіг коштів, виведених у тіньовий обіг, становить понад 130 мільйонів гривень, що дозволило підприємствам реального сектора економіки незаконно сформувати податковий кредит із ПДВ на суму понад 22 мільйони гривень.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n381091
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkRlVEJNV0ZKblRrZERNRmxpVVhSa1F6a3dXVXhTWjBoNlVYWTVReXN3VEZSUmMwNUhRekJNY2xGMmRFTjVNRXhCWnpCTWVsSnNkRU0zTUZwaVVtaDBSMWN3V1RrNE1FdFlVWFpPUXpFd1RIWlNhazVET1RCTWFsSm9PVWRJTUV4cVVYWmtRM2M9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору