EN|RU|UK
 Політика України
  44088  42

 Порошенко підписав указ про демобілізацію військовослужбовців 4-ої хвилі мобілізації

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення у запас військовослужбовців, які були призвані під час четвертої хвилі часткової мобілізації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Адміністрацію Президента.


"Хочу почати з дуже приємної новини для 45 тис. військовослужбовців, які у непростих умовах боронять нашу державу. Йдеться по військовослужбовців так званої четвертої хвилі мобілізації. Я підписав Указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних на службу Указом від 21 липня 2014 року та Указом від 14 січня 2015 року", - повідомив Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони України.

"Цей Указ про демобілізацію жодним чином не вплине на високий рівень обороноздатності держави, а також на зменшення чисельності угруповання, яке знаходиться на Сході держави та біля кримського перешийку", - підкреслив Петро Порошенко.

Також читайте: Порошенко: Ми все проаналізуємо і суттєво скоротимо плани з мобілізації

Президент наголосив, що "держава докладає максимум зусиль для того, щоб забезпечити Збройні сили України та інші силові підрозділи".

Глава держави також відзначив успішність кампанії з укладання контрактів з військовослужбовцями, яка ведеться значно більш високими темпами у порівнянні із минулими періодами. Президент підкреслив, що державою забезпечується достойний рівень грошового утримання військовослужбовців. Солдат-контрактник отримує грошове забезпечення поза зоною АТО не менше 7 тис. грн, а у зоні АТО - 11 тис. грн, нагадав Президент.

Глава держави висловив переконання в тому, що вже з початку цього року буде укладено близько 14 тис. контрактів з військовослужбовцями на проходження служби в українському війську.Источник: https://ua.censor.net.ua/n381098
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6a3dURVJSZFhSRGR6Qk1aRGd3VEV4U2JIUkROVEJaU0ZKcVRrTTJNRXczVVhOMFF5c3dXVWhSZFRsSFJEQk1ZbEZ6WkVNck1FeE1VbWgwUjFkbVRrTTRNRXczVVhOa1IxY3dUSFpTYkhSRE16Qk1SRkpvZEVkWE1GazVPREJNVkZGMFpFTTRNRXczVVhOa1IxY3dUSFpTYkhSRE16Qk1SRkpvZEVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору