EN|RU|UK
 Політика України
  31614  104

 "Партія Порошенка-Черновецького не давала мені мандат, тому і не їй його забирати", - Томенко

Народний депутат України Микола Томенко вважає, що "Блок Петра Порошенка" не має права відкликати у нього депутатський мандат.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті політика.

Коментуючи рішення з'їзду партії "Блок Петра Порошенка" про дострокове припинення депутатських повноважень Миколи Томенка через його вихід із фракції, Микола Томенко наголосив, що вже більше ніж два роки він був і залишається позапартійним.

"Тому сьогоднішнє рішення партії БПП, яка, виходячи зі складу її керівних органів, має називатися, скоріше, партією Порошенка-Черновецького, не давала мені депутатського мандату. За мене голосували українські громадяни як за позапартійного, який йшов за списком Блоку Петра Порошенка, тому і не цій партії забирати в мене мандат", - зазначив М. Томенко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": У БПП ухвалили рішення про позбавлення депутатських мандатів Томенка та Фірсова

Таке рішення БПП Томенко пояснює бажанням партії позбавитися тих депутатів, які у Верховній Раді говорять правду про відхід від передвиборчих обіцянок, виголошених після Революції гідності нинішніми Президентом і Прем'єром.

"Але сьогоднішнє рішення з'їзду БПП, приблизно, таке ж саме, як, наприклад, ухвалити рішення про те, що партія виступає за щасливу, багату і некорупційну Україну… А для того, щоб позбавити мене депутатського мандату, згідно зі ст. 81 Конституції України, треба спочатку ухвалити Закон про імперативний мандат, далі у Верховній Раді заслухати інформацію стосовно того, чи порушував позапартійний Томенко передвиборчу програму БПП, з якою йшов на вибори, а потім проголосувати більшістю від конституційного складу Верховної Ради", - зауважує М. Томенко.

"Тому я спокійно ставлюся до такого рішення партії Порошенка і планую далі працювати над виконанням своїх передвиборчих обіцянок у Верховній Раді України", - підсумував М. Томенко

Читайте також: Позбавлення мене мандата - це розправа тих людей, які контролюють фракцію "Блок Порошенка", - Фірсов


Источник: https://ua.censor.net.ua/n381102
VEhrdlVXOTBReXN3VEhwUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXg2VVhOT1F6a3dURlJSYzA1SFEyWk9RMUl3VEhaUmRuUkROa2xPUTJZd1RGaFNaM1JIUVRCTVFXY3dTaTlSZG5SSFFUQk1OMUpwVGtNeE1Fd3pVWFYwUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору