EN|RU|UK
 Політика України
  16133  105
Матеріали за темою:

 "Хочу офіційно повідомити: я нічого не крав", - оголошений в розшук Каськів. ДОКУМЕНТИ

Екс-голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів стверджує, що правоохоронні органи жодного разу не викликали його на допити.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Через 2 роки розслідувань, за допомогою ЗМІ, я дізнався що мені оголошена підозра у змові з "невідомими особами" у "невідомому місці". Я не жартую, пишуть, що це реальне формулювання", - зазначив він.

"Запрошення на допити протягом всіх попередніх років слідства аж до теперішнього часу я не отримував. Для чого шукати того, хто не ховається? І публічно заарештовувати того, хто сам пропонує допомогу?" - підкреслив він.

"Я нічого не крав. На державній службі приніс в економіку України майже 2 млрд дол. і можу документально це довести. До речі, багато з цих коштів ще досі не використано!"- заявив Каськів.

"Наголошую, як і раніше, що я категорично готовий співпрацювати з слідством в Україні, бажано за європейськими стандартами, а не на основі політичної розправи. Написав про це чергове офіційне звернення в ГПУ. Дам будь-які відповіді на будь-які питання. Наполегливо пропоную слідчим задати всі питання і отримати відповіді публічно, за участі журналістів. Тільки чи вони справді хочуть їх почути?" - пише він.

Читайте також: Каськів оголошений у розшук, - Аваков

каськив розыск допрос

каськив розыск допроскаськив розыск допрос


(Документы с Facebook-страницы Владислава Каськива)Источник: https://ua.censor.net.ua/n381158
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJFd1RFUlNaMlJIVFRCTWNsSnNkRU41VEhrdlVYVjBReXN3V1VSU1p6bERMekJaWWxKc2RFZFFaazVIUVRCTU4xRjBPVWRDTUV4MlVteDBRekF3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFFaazVIUVRCTU4xRjBPVWRKTUZsUVVYVm5QVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору