EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  14689  255

 Жадан про інформаційне протистояння Росії: "Досить просто називати речі своїми іменами, не замовчувати неприємні факти і не брехати самим собі"

В інформаційній війні Росії потрібно протистояти не маніпуляціями і брехнею, а правдою.

Про це заявив український письменник і активіст Сергій Жадан в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Ми, коли побачилии російську пропаганду, зіткнулися з нею по-справжньому, не придумали нічого кращого, ніж змагатися з росіянами у брехні. Українці вирішили займатися контрпропагандою на телебаченні. Багато роликів, програм, які копіюються з тієї ж патріотично-істеричної моделі, що і на російському телебаченні. Чесно кажучи, не зовсім розумію, кого можна в чому переконати за допомогою такого матеріалу", - сказав він.

"Мені здається, не треба вести війну там, де її можна не вести. Досить просто називати речі своїми іменами, не замовчувати неприємні факти і головне - не брехати самим собі", - підкреслив письменник.

"Нова українська влада, яка прийшла два роки тому, замість того, щоб змінити риторику і просто бути більш відвертою і відкритою, перейняла у старої влади риторику замовчування, недомовок, подвійних стандартів. Найпростіший приклад - помилкові повідомлення спікерів АТО. Як це виправдати? Навіщо брехати ? Скажіть, скільки загинуло, хто саме. Це ж наші співгромадяни. Ми повинні знати. Назвіть імена. Кого ви прикриваєте? " - зазначив Жадан.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Турецька армія здійснює звірства над мирними жителями на південному сході України", - кремлівські пропагандисти заплуталися у" "ворогах" РФ. ВІДЕО

"Якщо нам брешуть у таких речах, значить, брешуть у всьому. На всіх рівнях, на кожному кроці. Скрізь може бути неправда. Тому з'являється недовіра, починаються пошуки ворога, конспірологія, теорія змови, полювання на відьом, зникає єдність, починається розкол серед людей, які спочатку стояли разом. Бажання не видавати панічні настрої закінчується впаданням у глибоку депресію. Це те, що відбувається сьогодні. Хоча об'єктивно підстав для депресії немає. Країна два роки живе, не здається, тримає свої позиції. Ми не опускаємо руки", - заявив активіст.

"Мені здається, розумно не пускати на свій ринок, у свій інформаційний простір речі, які є антиукраїнськими і відверто пропагандистськими. А ось чи потрібно будувати залізну завісу і ховатися за неї, я не впевнений, чесно кажучи", - додав він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n381164
VEhrdlVXeDBRM2N3VEZSUmMwNURPVXg1TDFKc2RFTTVNRmxVVVhaMFIwRXdUSHBSYzA1SFJ6QmFZbEYxWkVNNU1FeEJaekJNVEZKc2RFTTFNRXd6VVhOSWVsRjJPVWRCTUV3M1VYWTVRM2N3VEZCUmMwNURPVEJNVkZGelFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору