EN|RU|UK
 Політика України
  18974  87
Матеріали за темою:

 Україна домагатиметься відновлення територіальної цілісності. Резолюція Генасамблеї ООН - ключовий інструмент для деокупації Криму, - МЗС

Своїми агресивними діями стосовно України Російська Федерація продовжує порушувати міжнародне право всупереч закликам світової спільноти.


Про це йдеться в заяві МЗС України, інформує Цензор.НЕТ.

У заяві нагадується, що два роки тому переконливою більшістю голосів Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію "Територіальна цілісність України", якою підтверджується суверенітет, політична незалежність, єдність і територіальна цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. За ухвалення резолюції проголосували 100 країн, проти схвалення виступили 11 країн на чолі з Росією.

"Заклик до усіх держав відмовитися і утримуватися від дій, спрямованих на часткове або повне порушення національної єдності і територіальної цілісності України, зокрема будь-яких спроб змінити кордони України через погрозу силою або її застосування, або іншим незаконним шляхом, став черговим свідченням повної підтримки з боку міжнародного співтовариства України, яка стала жертвою військової агресії з боку Росії", - підкреслюють в МЗС України.

На жаль, навіть після цього чіткого вердикту міжнародної спільноти Росія не повернулася до права цивілізованих народів. Своєю незаконною окупацією Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також військовим вторгненням на український Донбас Москва уперто продовжує порушувати міжнародне право, сказано в заяві.

Також читайте: Ніде не написано, що російські військові не мали висаджуватися в Криму, - представник МЗС РФ Захарова

Також у зовнішньополітичному відомстві нагадують, що протягом останніх двох років незаконної окупації тривають масштабні утиски Росією прав людини в Криму, зокрема кримських татар - корінного народу Кримського півострова.

"Україна здійснюватиме усі передбачені міжнародним правом кроки для протидії агресії з боку Росії, відновлення своєї територіальної цілісності та відшкодування завданих протиправними діями збитків.Резолюція Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй залишається ключовим інструментом для деокупації Криму, і Україна розраховує на подальшу підтримку з боку міжнародного співтовариства у справі відновлення територіальної цілісності нашої держави в рамках її міжнародно визнаних кордонів", - підсумовано в заяві.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n381254
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmMwNUhSekJhWWxKcWVVUlJkWFJIUVRCTWFsRjJUa2RFVEhrNGRrdzVRM2N3VEZCU1owNURNVEJaU0ZKc2RFZFFaazVES3pCTWNsSm5PVU12TUV4RVVtaDBSMWN3V1RrNE1FeFVVWFJrUXlzd1RISlNaemxETHpCTVJGSm9kRWRYTUZrNU9EQktlbEZzT1VOb1prNURaVEJLTjFGdVdIcFJiWFJIUVRCTWFsRjJTSHBSYkU1REt6Qk1NMUZ6WkVOM01GbEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору