EN|RU|UK
 Політика України
  17803  186

 "Жодних дострокових виборів, жодних темних домовленостей, жодних ігор за рейтинг", - Яценюк пропонує ухвалити акт про відносини у владі. ВІДЕО

Кампанія з дискредитації уряду тривала рік.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк в своєму відеозверненні.

"Наші рішення були складними, непопулярними, але простих рецептів не існувало. Їх і немає. Вже майже два місяці в країні триває кампанія щодо відставки Кабінету Міністрів. Цей процес вже став майже карикатурним. За дебатами забули про першопричину. Головна причина штучної кризи - не політична, а етична і моральна. Наш уряд прийняв цілі і принципи, що відобразили колегіальну позицію - продовжити курс реформ, перешкоджати будь-якому неконституційному впливу на виконавчу владу і запобігти корупції. Два тижні тому я запропонував законодавчо закріпити ці основоположні принципи як основу для руху країни. Моя пропозиція не отримала жодної відповіді, що дивує. Відсутність реакції означає, що криза не є урядовою. Це криза лідерства, національної відповідальності і моральних уявлень щодо того, як повинна діяти нова влада у великому значенні цього слова. Не прізвища або персоналії, а саме етичні принципи є виходом з кризи ", - зазначив він.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Не я створював цю політичну кризу, але я вимагаю її якнайшвидшого подолання, - Яценюк. ВІДЕО

За його словами, вихід з положення є. "Перше. У рамках парламенту потрібно ухвалити акт щодо принципів відносин у владі. З кризи довіри між партнерами і суспільством вийти можна тільки на основі етичних зобов'язань. В основі акта про принципи відносин у владі бачу універсальні цілі і принципи, ухвалені нашим урядом. Етичні зобов'язання , таким чином, повинні стати юридичними. Ці принципи відображають спільну волю прискорити реформи, обмежити будь-які корупційні замахи і не допустити узурпації влади будь-яким її інститутом. Це і є нова українська політика. Співавторами такого закону бачу всіх членів нашої європейської коаліції. Поява такого акту буде означати, що національне керівництво та політичний клас готові і в змозі працювати на тривалу перспективу, як і було обіцяно нашому народові. Жодних дострокових виборів, жодних темних домовленостей, жодних ігор за рейтинг, тому що цей рейтинг не матиме сенсу, якщо не буде держави", - зазначив глава уряду.

"Друге. Закон про цілі і принципи має бути доповненням до коаліційної угоди і основою для переговорів щодо уряду. Всі переговори мають перейти в публічну площину в рамках Верховної Ради. Я готовий вести бесіди з будь-ким з коаліційних партнерів в будь-якому форматі. Але відповідальні коаліційні рішення мають прийматися в рамках коаліції - ясно і прозоро ", - зазначив він.

"Реальної альтернативи програмі нашого уряду немає. Кажу це відповідально", - наголосив прем'єр.


Источник: https://ua.censor.net.ua/v381289
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTlRNRXRDT0RCS2NsRnpUa040TUV4NlVteDBRems9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору