EN|RU|UK
 Політика України
  13239  97
Матеріали за темою:

 Юридичних підстав для визнання виборів у Кривому Розі недійсними немає, - "Опора"

Юридично сьогодні неможливо не визнати і не завершити виборчий процес на дострокових виборах мера в Кривому Розі. Результат виборів вже практично відомий.

Про це в прямому ефірі "112 Україна" заявила координатор ГК "Опора" Ольга Айвазовська, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, закон чітко визначає підстави, за яких можуть бути визнані недійсними вибори не в цілому місті, а на окремих ділянках. У Кривому Розі таких підстав зараз немає.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": На выборах мэра Кривого Рога Вилкул получил 210 000 голосов, Семенченко - 31 000, - подсчет "Самопомочи"

"Результат виборів вже практично зрозумілий, і прийом протоколів від районних виборчкомів, який почала ТВК свідчить про те, що всі подальші дії щодо підрахування результатів будуть дуже швидкими, якщо не буде ніяких форс-мажорів", - сказала Айвазовська.

Найбільше порушення, зафіксоване ГК "Опора" - організований підвіз виборців у великих масштабах, якщо порівняти з традиційними місцевими виборами в останні роки, зазначила Айвазовська. "Ми намагалися з'ясувати, хто саме був замовником цих дій, це було нескладно, ми бачили хто підписував угоди на здійснення транспортних перевезень, і ця людина має прямий зв'язок з особою чинного міського голови, вже фактично переможця цих позачергових виборів - Юрія Вілкула", - сказала вона.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": "Взяли і зробили": Ирина Геращенко обвинила "Самопомич" в создании предпосылок для избрания Вилкула мэром Кривого Рога

Айвазовська зазначила, що під час підрахунку голосів "Опора" зафіксувала процедурні порушення на близько 5% дільниць.Источник: https://ua.censor.net.ua/n381328
TUV3dlVYUmtSMEV3VEZoUmMzUkROREJNU0ZGMmRFZEJNRXhuWnpCWlRXY3dUSEpTWjA1RE5EQk1URkYyZEVNNE1GbE5aekJaUkZGMmRFTXpNRnBaZGt3NVExRXdURzVSYzNSRGR6Qk1abEYyZEVONU1GbElVbXBPUXpZd1RFRm5NRW8zVVhVNVIwMHdURkJSYzBoNlVXdDBSMWN3VEhaUmRYUkhSREJNYzJjd1N6ZFNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU41TUV4cVVYTmtReXN3V1VSUmRVaDZVWFk1UXlzd1dVUlNaemxIU1RCTVdGRjJaRU01TUZrNU9EQk1lbEYwWkVkQlprNURaVEJLTDFGdWRFTm5NRXBDT0RCS2NsSm5Ua00wTUV4TVVYVk9RelZKVGtObk1GcGlVWE4zUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору