EN|RU|UK
 Політика України
  159015  634

 Шокін звільнив Сакварелідзе з посади заступника Генпрокурора - прокурора Одеської області(оновлено). ДОКУМЕНТ

Давид Сакварелідзе звільнений з посади заступника Генерального прокурора - прокурора Одеської області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ГПУ, в Генеральну прокуратуру останнім часом неодноразово надходили колективні депутатські звернення та запити щодо невідповідності вимогам статей 8 і 15 закону "Про прокуратуру" встановленої в структурі і штатному розписі посади заступника Генпрокурора - прокурора Одеської області, яку обіймав Сакварелідзе.

Читайте на "Цензор.НЕТ": У ГПУ оприлюднили лист одеських нардепів з вимогою відставки Сакварелідзе. Серед підписантів Ківалов і Пресман. ДОКУМЕНТ

За інформацією ГПУ, обґрунтованість рішення про введення зазначеної посади стала предметом судового оскарження в Окружному адміністративному суді Києва за позовом народного депутата.

Генеральний прокурор Віктор Шокін привів у відповідність до вимог закону "Про прокуратуру" структуру і штатний розклад органів прокуратури шляхом видання наказу про ліквідацію посади заступника Генпрокурора - прокурора Одеської області з одночасним введенням посади прокурора Одеської області.

Крім того, своїм наказом від 29 березня Шокін притягнув до дисциплінарної відповідальності Сакварелідзе за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання в службову діяльність іншого прокурора, за вчинок, який ганьбить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов'язків, звільнивши його з посади заступника Генерального прокурора - прокурора Одеської області та з органів прокуратури.

Виконання обов'язків прокурора Одеської області покладено на першого заступника прокурора цієї області Олега Жученка.

увольнение приказ сакварелидзе
увольнение приказ сакварелидзе
увольнение приказ сакварелидзе
увольнение приказ сакварелидзе
Источник: https://ua.censor.net.ua/n381567
VEhrdlVYRk9ReXN3VEhKU2JIUkRPV1pPUTJnd1RFUlJkWFJEZVRCTVJGSm5Ua014TUV4MlVteDBRekF3VEdaUmRGTTRkakJNTDFKblRrTXJNRXh5VW1jNVIwRXdURVJTWjNSSFJEQlpSRkZ6U0hwUmREbERlVEJhWWxGMU9VZE5NRXd6VVhSa1F6a3dURE5TYWpONlVXczVRMll3UzA0NE1FbzNVWFJPUXpFd1dVaFNhazVETmpCTVFXY3dURGRSYzJSRE56Qk1SRkpuWkVkRE1GbDNQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вгору