EN|RU|UK
 Політика України
  428723  88

 Рада прийняла закон, який дозволяє жінкам вийти на пенсію в 55 років за наявності стажу 30 років

Верховна Рада України прийняла закон №3203 "Про внесення змін до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії", який дозволить жінкам вийти на пенсію в 55 років за наявності стажу 30 років.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Законодавчим актом встановлено "для обчислення пенсії враховувати заробітну плату (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.

За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв".

Законом у зв'язку з цим викладено абзац перший частини першої статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Яценюк доручив Мінсоцполітики терміново підготувати постанову про підвищення соцстандартів на 6% з 1 травня

Законом також доповнено Розділ "Прикінцеві положення" пунктом 2 такого змісту: "положення цього Закону поширюються на осіб, яким пенсії призначені і перераховані в період з 1 січня 2016 року до дня набрання чинності цим Законом".

Раніше Президент Петро Порошенко наклав вето на цей законопроект.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n381601
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1RDOVJkR1JET1RCWlNGSnNkRWRRWms1RFV6QkxRVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору