EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  6035  49
Матеріали за темою:

 "Щодо Савченко росіяни поділяються на дві однакові групи: ті, хто мало дивиться телевізор, і ті, хто підтримує рішення суду", - російський соціолог Баскакова

47% жителів Росії вважають, що президент РФ Володимир Путін не повинен будь-яким чином втручатися в долю народного депутата України Надії Савченко після винесення вироку. З тим, що її можна обміняти на співробітників російського ГРУ, які перебувають в ув'язненні в Україні, погоджуються 28%. Лише 2% вважають, що вона гідна помилування президентом РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це свідчать результати опитування, яке провів Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Ім'я Надії Савченко знайоме 65% росіян. При цьому конкретизувати, хто вона така, з якими подіями пов'язана, можуть 43% опитаних.

Здебільшого (81%) респонденти не сумніваються в причетності Савченко до загибелі російських журналістів. Не вірять в її винуватість лише 4%.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Савченко можуть обміняти на росіян Бута і Ярошенка, які відбувають покарання в США, - Інтерфакс.Ру

Керівник дослідницьких проектів управління моніторингових і електоральних досліджень ВЦВГД Юлія Баскакова прокоментувала результати опитування таким чином: "Щодо Надії Савченко росіяни поділяються на дві приблизно однакові групи: ті, хто мало дивиться телевізор, і ті, хто підтримує рішення суду. Перші - це понад половину населення (в основному молодь) - або взагалі не чули, хто така Надія Савченко, або чули тільки її ім'я. Другі - люди старшого віку, майже пенсійного, - знають про Надію Савченко: для них вона "українська льотчиця", яку судять, а значить, є за що, і якщо засудили, то нехай сидить, а якщо її звільняти, то краще у формі обміну на затриманих росіян".

Ініціативне всеросійське опитування було проведене 19-20 березня 2016 року. Опитано 1600 осіб у 130 населених пунктах у 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Читайте: "Суд - фарс, вирок - блеф. Сухе голодування розпочинаю з 6 квітня і до переможного кінця!", - адвокат Полозов опублікував новий лист Савченко. ФОТО


Источник: https://ua.censor.net.ua/n381627
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxSZGt3NVEyWXdXVkJTWjNSSFZ6Qk1NVGd3UzBoUmMwNURlVEJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdURGRSZGpsRE5EQlpURkpuT1VONU1FeEVVWFprUXprd1dUazRNRXhNVVhWT1IwRXdURGRSZFc1NlVYWTVSMEV3VERkUmRqbERkekJNVUZGelRrTTVNRXhVVVhOSWVsSm5aRWRFTUV4UlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору