EN|RU|UK
 Політика України
  27821  86

 Арешт моєї квартири - розправа й особиста помста Шокіна, - Касько

Колишній заступник генерального прокурора України Віталій Касько заявляє, що Генеральний прокурор України Віктор Шокін особисто ініціював і очолив кримінальне переслідування щодо нього, а арешт квартири розцінює як "бажання помсти і розправи".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українську правду".

Читайте на "Цензор.НЕТ": ГПУ заарештувала квартиру колишнього заступника Генпрокурора Каська

"Генпрокурор Віктор Шокін, якого я публічно звинуватив в покриванні корупції та саботажі реформи прокуратури, особисто ініціював та очолює моє кримінальне переслідування.

Вчора, 28 березня із повідомлень у ЗМІ дізнався про накладення суддею Печерського суду Цокол арешту на мою квартиру. З клопотанням про накладення арешту звернувся особисто генпрокурор Шокін, хоча цього не вимагає жодне з положень КПК", - заявив Касько.

За його словами, Шокін із власної ініціативи вирішив взяти участь у "розправі". Касько також зазначив, що згідно з клопотанням, арешт на його житло накладено з метою конфіскації, що є протизаконним. Окрім того, наразі ніхто не повідомляв йому про підозру і не надсилав обвинувальний акт щодо нього до суду.

Екс-заступник генпрокурора пояснив, що арешт, як і вся кримінальна справа,- "поза межами Кримінального та Кримінального процесуального кодексу".

Читайте також: "Поставте питання Сакварелідзе, чому він виїхав із Грузії і чому не планує повертатися", - прокурор ГПУ Куценко. ВІДЕО

За словами Каська, цю квартиру він отримав розпорядженням ГПУ ще в 2008 році, приватизував у 2014 році та відобразив у декларації за відповідний рік.

"У 2015 році я успішно пройшов люстраційну перевірку, складовою якої є перевірка законності набуття майна. Довідка за результатами цієї перевірки була підписана Шокіним особисто. Проте через вісім років з моменту надання цієї квартири ГПУ і менш ніж через рік з моменту проходження люстрації, Генеральний прокурор засумнівався в результатах перевірки та адекватності власних висновків", зазначає він.

Касько додав: " Це ще раз підтверджує особисті мотиви - бажання помсти та розправи, за якими генпрокурор розпочав кримінальні переслідування мене, Давіда Сакварелідзе та наших колег.
Наскільки мені відомо, на сьогодні проти мене Шокін зініціював 5 кримінальних проваджень".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Обов'язки генпрокурора виконуватиме Севрук, - Куценко

Колишній заступник генпрокурора заявив, що, за його даними, Шокін отримав санкції на обшуки в нього і членів його сім'ї, на прослуховування і стеження, "чим вони до цього успішно також займалися і жодних санкцій не потребували". Касько підкреслив, що "незаконний арешт" своєї квартири буде оскаржувати в судовому порядку, як і "доводити незаконність" усіх відкритих щодо нього кримінальних проваджень.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n381658
VEhrdlVYRk9ReXN3VEhKU2JIUkRPV1pPUTJFd1RFUlNaMlJIVFRCTWNsRjJhVGgyTUV4eVVYTjBRM2N3V1VSU1ozUkROREJaUkZGelNIcFJhemxEWmpCTFRUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору