EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  17123  137

 Верховна Рада розширила заборону на російські фільми

Верховна Рада заборонила демонстрацію російських фільмів, не тільки знятих після 1 січня 2014 року, але й продемонстрованих після цієї дати.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", за законопроект №3359 "Про внесення змін до закону України "Про кінематографію" (щодо фільмів держави-агресора)" за основу та в цілому проголосували 237 народних депутатів.

"Працівники індустрії зазначають, що процес виробництва фільму є дуже довготривалим, у жодному нормативно-правовому акті не визначено, коли фільм вважається "виробленим". Крім того, перевірити момент завершення виробництва практично неможливо - виробник може підготувати будь-які документи, які будуть підтверджувати, що фільм вироблений у будь-якому "потрібному" році. Водночас у титрах фільму відповідно до законодавства зазначається рік першого опублікування (оприлюднення) твору. Тому зазначені зміни спрямовані на приведення норм у відповідність з традиційним в авторському праві підходом до ідентифікації "віку" фільму", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту № 3359.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Понад 430 російських фільмів заборонені для показу в Україні, - Держкіно

У зв'язку з цим законопроект уточнює положення статті 15-1 вищезгаданого закону та поширює норму про заборону трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди, на фільми, вироблені після 1 січня 2014 р. та (або) вперше оприлюднені (демонстровані) після 1 січня 2014 р.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n381684
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1RHWlJjMDVETmpCTU4xRjJaRU1yTUV3dlVtZE9ReXN3VEZoUmRYUkhRMlpPUXpZd1dtSlJkbVJESzJaT1IwTXdXVVJSYzA1RE9UQlpTRkYxT1VkUU1GbGlVbXgwUjFCbVRrZEZNRnBpVVhVNVIwMHdUSHBSZFVoNlVXdDBRMmM9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору