EN|RU|UK
 Політика України
  3880  58

 Канада хоче відновити спілкування з Кремлем, щоб допомогти Україні, - глава МЗС Діон

Канада прагне повернутися до переговорів з Росією в різних сферах, щоб підтримати Україну.

Про це під час виступу на конференції в Оттаві заявив міністр закордонних справ Канади Стефан Діон, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Канада продовжуватиме виступати проти незаконної російської окупації Криму та агресії РФ у східній Україні та рішуче підтримувати наших союзників у НАТО й надалі. Однак це повністю узгоджується з відновленням дипломатичних дискусій з Росією, так само, як це роблять наші союзники", - сказав Діон.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Захід повинен посилити санкції проти Росії, - глава МЗС Канади

Він наголосив, що в спілкуванні з Росією буде намагатися відстоювати інтереси України, Європи і самої Канади. "Це відновлення взаємодії буде спрямоване на допомогу, підтримку Європи та стабілізацію ситуації в центрі континенту. Воно також сприятиме канадським інтересам, дозволивши обговорення з Росією ключових питань, наприклад Арктики", - зазначив міністр.

За його словами, для розв'язання деяких проблем Канада дуже потребує участі Росії. "Співпраця часто в наших інтересах, зокрема щодо проблем довкілля, особливо з огляду на те, що ми сусіди по Арктиці, перед якими однакові виклики з огляду на подібні географічні умови. Немає сенсу не допускати наших вчених до роботи з російськими колегами над захистом північної екосистеми" , - підсумував Діон.
"Канада повинна припинити бути єдиною країною, яка повністю відмовляється від спілкування з Росією, оскільки таким чином ми караємо самі себе. Поки ми відмовляємося від залучення Росії дипломатичними і політичними каналами, ми виключаємо будь-яку можливість підтримки України шляхом переговорів", - зазначив міністр.

На його переконання, повне розірвання Канадою відносин із РФ не мало ніяких позитивних наслідків "ні для канадців, ні для росіян, ні для України, ні для глобальної безпеки".
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору