EN|RU|UK
 Політика України
  7763  58

 Канада хоче відновити спілкування з Кремлем, щоб допомогти Україні, - глава МЗС Діон

Канада прагне повернутися до переговорів з Росією в різних сферах, щоб підтримати Україну.

Про це під час виступу на конференції в Оттаві заявив міністр закордонних справ Канади Стефан Діон, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Канада продовжуватиме виступати проти незаконної російської окупації Криму та агресії РФ у східній Україні та рішуче підтримувати наших союзників у НАТО й надалі. Однак це повністю узгоджується з відновленням дипломатичних дискусій з Росією, так само, як це роблять наші союзники", - сказав Діон.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Захід повинен посилити санкції проти Росії, - глава МЗС Канади

Він наголосив, що в спілкуванні з Росією буде намагатися відстоювати інтереси України, Європи і самої Канади. "Це відновлення взаємодії буде спрямоване на допомогу, підтримку Європи та стабілізацію ситуації в центрі континенту. Воно також сприятиме канадським інтересам, дозволивши обговорення з Росією ключових питань, наприклад Арктики", - зазначив міністр.

За його словами, для розв'язання деяких проблем Канада дуже потребує участі Росії. "Співпраця часто в наших інтересах, зокрема щодо проблем довкілля, особливо з огляду на те, що ми сусіди по Арктиці, перед якими однакові виклики з огляду на подібні географічні умови. Немає сенсу не допускати наших вчених до роботи з російськими колегами над захистом північної екосистеми" , - підсумував Діон.
"Канада повинна припинити бути єдиною країною, яка повністю відмовляється від спілкування з Росією, оскільки таким чином ми караємо самі себе. Поки ми відмовляємося від залучення Росії дипломатичними і політичними каналами, ми виключаємо будь-яку можливість підтримки України шляхом переговорів", - зазначив міністр.

На його переконання, повне розірвання Канадою відносин із РФ не мало ніяких позитивних наслідків "ні для канадців, ні для росіян, ні для України, ні для глобальної безпеки".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n381753
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua2RDTUV4RVVYWmtRell3V1dKU2JIUkhXRWxPUXk4d1dVUlJkblJIUXpCTVoyY3dXVVJSZG5SSFFqQmFZbEpzZVRoMk1FcFVVbXgwUXlzd1REQm5NRXRJVW1kMFF6RXdXVlJSYzA1RE9VeDVMMUpuWkVOM01Fd3pVWFYwUjBjd1dtSlNiRE42VVcxMFEzY3dURE5SYzA1RE1EQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору