EN|RU|UK
 Політика України
  8144  10

 У Мінсоцполітики нагадали, що субсидії сім’ям, в яких не встановлені газові лічильники, буде перераховано автоматично

Субсидії після підвищення норм споживання газу сім’ям, в яких не встановлений газовий лічильник, перерахують автоматично.

Про це сьогодні заявив у коментарі Цензор.net Віталій Музиченко, директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики, коментуючи набуття чинності постанов КМУ щодо нових норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників.

За його словами, Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій визначено, що перерахунок субсидії у межах установленого терміну її призначення без звернення громадян здійснюється у разі зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію. "Тому, після встановлення нових норм споживання газу сім'ям, в яких не встановлено лічильник, буде автоматично перераховано субсидію. Вони, як і раніше, сплачуватимуть лише обов'язкову частку платежу, визначену під час призначення субсидії", - зазначив Віталій Музиченко.

Тим сім'ям, для яких нові норми будуть відчутними для власного бюджету, він порадив звернутися за субсидією. "Спеціалісти місцевого органу соціального захисту здійснять розрахунок та, якщо ви матимете на право на субсидію у відповідності до доходів та витрат на житлово-комунальні послуги, її призначать", - наголосив директор Департаменту Мінсоцполітики.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Уряд розглядає рішення щодо стимулювання енергозбереження одержувачами субсидій, - Мінсоцполітики

Віталій Музиченко нагадав, що звернутися за субсидією можна у будь-який період. "Згідно з новими умовами призначення субсидії, вона призначається на 12 місяців та продовжується на наступний період без додаткового звернення громадян", - резюмував Віталій Музиченко.

Нагадаємо, 23 березня 2016 р. для приведення у відповідність наявних норм споживання природного газу населенням, у разі відсутності газових лічильників, до їхнього фактичного обсягу споживання затверджено нові норми. На засіданні Кабінету Міністрів ухвалено постанову №203 "Про норми споживання природного газу населення у разі відсутності газових лічильників" та №204 "Про внесення зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України".

Читайте: Субсидії після підвищення тарифів на електроенергію будуть перераховані автоматично, - Мінсоцполітики

Зокрема, постановою КМУ №203 встановлено норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників: 4,4 куб. м на людину в місяць за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання, 7,1 куб. м на людину в місяць на газову плиту у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача, та 14 куб. м на людину в місяць за наявності газової плити та водонагрівача.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n381789
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmMyUkhRakJNYWxGMFRrZFhNRms1T0RCS2VsSnNkRU01TUZwaVVtZGtSME13VEZoU1owNUhRakJaVEZGemRFTXJTVTVIUWpCTU4xSm9kRWRYTUV4RVVYVTVSMDB3VEROUmRuUkhXRWxPUXk4d1REZFJkVGxIVnpCWlRGRjFUa00yTUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору