EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  6977  23

 З 1 квітня в Україні почнуться перевірки автоперевізників, - глава Держслужби з безпеки на транспорті

В Україні з 1 квітня почнуться перевірки автоперевізників.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Лігу, про це заявив глава Державної служби з безпеки на транспорті Михайло Ноняк на зустрічі з представниками служб таксі і профспілки таксистів.

Ноняк зазначив, що мета цих перевірок - боротьба з нелегальними таксистами та іншими перевізниками.

"Ми хочемо, щоб все було легалізовано і платили податки. Готуємося до виходу на різного роду перевірки, які планується розпочати з 1 квітня. Є дуже великий ринок нелегальних перевезень. Це не тільки таксі, а й інші види транспорту", - заявив він.

Для цих цілей планується закупити спеціальну техніку, гроші на яку має виділити Міністерство фінансів.

"Підприємство закупить 71 мобільний комплекс - кабінет на колесах. Там будуть відеоспостереження, база даних ... все необхідне для придорожнього контролю", - зазначив Ноняк.

За даними Мінінфраструктури, на сьогодні в таксомоторних перевезеннях України задіяно 200 тисяч осіб і приблизно стільки ж транспортних засобів. Щорічний обіг ринку - близько 20 млрд грн. При цьому близько 80% учасників ринку таксі працюють поза правовим полем. Тільки 10% інформаційно-диспетчерських служб таксі зареєстровані як суб'єкти господарювання.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n381817
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVETHpCTVdGSm5Ua014TUV4TVVteDBSMEV3VEhKUmMwaDZVbWQwUTNjd1RISlNaMlJIVjJaT1IwTXdXVVJSYzA1RE9UQlpTRkYyT1VNck1GbEVVbWR1ZWxGMU9VTXhNRXhRVVhOT1F6Y3dXbUpSZERsRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURZekJhWWxGMlpFZFhNRXd6VW1oT1IwRXdURVJTWjJSSFF6QlpSRkpuT1VNMk1GbE1VbWM1UjBFd1RHYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору