EN|RU|UK
 Політика України
  5891  31
Матеріали за темою:

 Порошенко ввів в дію рішення РНБО про санкції щодо громадян РФ, причетних до судилища над Савченко, Сенцовим і Кольченком

Президент України Петро Порошенко підписав указ №121 / 2016, який запроваджує в дію рішення РНБО від 25 березня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших санкцій щодо осіб, причетних до протиправних дій щодо Надії Савченко, Олега Сенцова і Олександра Кольченка".

Указ підписано Президентом напередодні робочого візиту до США, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

"У рішенні РНБОУ зазначається, що у зв'язку з винесенням судовими органами Російської Федерації незаконних обвинувальних вироків, здійсненням інших протиправних дій стосовно громадян України Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченка, відповідно до частини третьої статті 5 Закону України "Про санкції", Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозиції Президента України та пропозиції Кабінету Міністрів України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 203-р) про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) стосовно осіб, причетних до протиправних дій щодо Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченка", -наголошується в повідомленні.

Також зазначається, що Рішення РНБОУ містить перелік фізичних осіб, до яких застосовуватимуться безстрокові персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції). Відповідний додаток розміщено в тексті Указу Президента.

Читайте на "Цензор.НЕТ": РНБО ухвалило рішення про санкції щодо громадян РФ, причетних до судилища над українськими патріотами

Крім того, за рішенням РНБОУ, Кабінет Міністрів України разом зі Службою безпеки України за участю Національного банку України повинні забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Міністерство закордонних справ України повинно поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних санкцій.


Окремо доручається Кабінету Міністрів України підготувати разом зі Службою безпеки України та розвідувальними органами України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) стосовно осіб, причетних до протиправних дій щодо інших громадян України, та у двотижневий строк подати їх на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Згідно з указом, до списку, затвердженого РНБО, внесено 84 людини. Список причетних осіб доступний за посиланням.Источник: https://ua.censor.net.ua/n381896
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxSZGt3NVEyWXdURGRTWjA1REt6QlphbEYwWkVNNU1FeHlVWFp1ZWxGdlpFTjNNRXhNVW1nNVF6RXdURE5SZFhSREsyWk9RMmd3VEZoUmRtUkhSekJNTjFGemJucFJiWFJES3pCTWRsSnFUa2RJTUV4WVVYWmtRell3VERSMlREbEhRakJNUkZGMlpFTTJNRmxpVW14MFIxaG1Ua2RDTUV3dlVYVk9SMEl3VEhKUmRVaDZVVzlPUTJRd1NraFJibWM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору