EN|RU|UK
 За кордоном
  3006  27

 Ядерний тероризм - реальна загроза миру, - прем'єр-міністр Канади

У всьому світі варто вжити заходів щодо значного посилення безпеки ядерних технологій і матеріалів, щоб вони не потрапили до рук терористів.

До цього напередодні візиту до Вашингтона для участі в Саміті з питань ядерної безпеки закликав прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми будемо співпрацювати з міжнародною спільнотою над запобіганням ядерному тероризму - цілком реальній соціальній, економічній та екологічної загрозі. Ми повинні зробити необхідні кроки для посилення нашої колективної безпеки, щоб канадці та інші народи світу відчували безпеку і свободу", - сказав він.

Канада підтримує "потужний багатосторонній підхід" до боротьби світової спільноти проти ядерного тероризму, зазначили в офісі глави канадського уряду. Ядерний тероризм у Трюдо назвали однією з найсерйозніших загроз міжнародній безпеці.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Кремлі пояснили відмову Путіна від поїздки на саміт з ядерної безпеки в США "дефіцитом взаємодії" з партнерами

"Саміт з ядерної безпеки має на меті зібрати разом міжнародне співтовариство, щоб протидіяти загрозам ядерного тероризму в усьому світі. Саміт буде трибуною, з якої світові лідери зможуть на найвищому рівні підтвердити свої зобов'язання щодо посилення безпеки радіоактивних і ядерних матеріалів, а також боротьби з ядерним тероризмом", - пояснили у відомстві.

Президент України Петро Порошенко відвідує з робочим візитом США, де теж візьме участь у Саміті та перебуватиме у Вашингтоні до 2 квітня включно.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n381977
VEhrdlVXOTBSMEV3V1RkUmRFNURLMGxPUTFVd1RHSlJjMDVIUWpCWlRGSnNkRU01VEhrdlVtZGtRM2N3VEhwU2JIUkhRMlpPUjFBd1RGUlJkR1JIUVRCTU0xRnpRMFJSYzJSRE1UQk1abEYyT1VNeE1FeHlVWE5JZWxGdGRFTjNNRXd6VVhOT1F6QXdURUU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору