EN|RU|UK
 Політика України
  3269  24

 Нацполіція дуже добре виконує безвізове домашнє завдання, - Деканоідзе

Українська Національна поліція успішно виконує поставлені перед нею завдання, необхідні для лібералізації візового режиму України з ЄС.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це розповіла начальник Національної поліції України Хатія Деканоідзе, перебуваючи з візитом у ФРН.

"Національна поліція виконує своє домашнє завдання щодо візової лібералізації. Те домашнє завдання, яке у нас було після останнього звіту групи експертів, ми виконали дуже добре, це нам тут підтвердили", - сказала глава Нацполіції.

Зокрема, завдання, які постали перед створеною 7 листопада минулого року структурою в контексті безвізового режиму, стосуються організованої злочинності, транснаціональної злочинності, торгівлі людьми. Деканоідзе запевнила, що в Нацполіції "дуже серйозна концепція щодо організованої злочинності", вона "дуже жорстко спрямовуватиме заходи проти кримінальних авторитетів, які займаються не лише дрібними кримінальними справами, а й "кришують" великі справи в тіньовій економіці".

"Подолати оргзлочинність у цілому буде дуже важливо в тому числі і для збереження наших кордонів, адже такі кримінальні авторитети часто-густо займаються не лише перевезенням нелегальних вантажів, але і хочуть бути залучені в перевезеннях нелегальних мігрантів", - сказала співрозмовниця агентства.

Вона відзначила як важливий крок майбутнє укладення Договору про оперативну і стратегічну співпрацю з Європейським поліцейським управлінням. За її словами, це "допоможе серйозно зайнятися масштабними інформаційними базами, які реально важливі не лише для України як держави, але і для Європи", це дасть шанс Україні "підлаштовуватися під європейську базу".

Також читайте: Нацполіція має намір провести психологічне тестування та атестацію Ківи 1 квітня

Переговори про підписання угоди відбулися в лютому цього року в Гаазі. Раніше Верховна Рада ратифікувала Меморандум про встановлення захищеної лінії зв'язку, що робить можливим встановлення в Національному контактному пункті із взаємодії з Європейським поліцейським офісом захищеного каналу зв'язку SIENA між Україною і Європолом і здійснення обміну інформацією через цей канал. Питання укладення Договору між Україною і Європолом про оперативну співпрацю включено Єврокомісією до Плану дій для України щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.

"У зв'язку з подіями в Європі Україна як європейська держава стає дедалі більш важливою для Європи в питанні безпеки кордонів, боротьби з транснаціональною, організованою злочинністю", - наголосила керівник Нацполіції, зазначивши, що цілісність рішення проблем в Україні стане шляхом до безпеки всієї Європи.

Хатія Деканоідзе зустрілася з президентом Федеральної поліції ФРН Дітером Романном, держсекретарем МВС Емілі Хабер і президентом поліції Берліна Клаусом Кандтом.

Шеф Нацполіції перебувала в столиці ФРН разом із заступником міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Оленою Зеркаль.

Читайте: Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму з ЄС, - заступник голови МЗС Зеркаль


Источник: https://ua.censor.net.ua/n382088
VEhrdlVXeE9RekV3VEhKUmMwNURPVEJNTjFKc2RFTXdNRXhtVVhSVE9IWXdXVVJSZEdSSFJUQk1OMUpuVGtNNE1FeG9PREJNU0ZGMFpFTXpNRXhNVW14MFF6TXdURGRSYzNSRE5EQk1hMmN3V1VSUmRHUkRNakJNYWxGMlNIcFJibVJEZHpCWllsRjJPVU1yTUV4MlVteDBSMGN3V21KU2FqTjZVVzVrUjFjd1RIcFJkR1JIU0RCWlpsRjFUa001TUV4QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору