EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  7153  106

 Порошенко ветував створення наглядових рад для контролю діяльності керівників держпідприємств

Президент України Петро Порошенко ветував закон, який передбачає створення наглядових рад для контролю й регулювання діяльності керівників державних підприємств.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради.

Законопроект передбачає, що в державному унітарному підприємстві за рішенням суб'єкта управління об'єктами державної власності створюється наглядова рада.

Згідно із законопроектом, наглядова рада є органом, що здійснює захист прав держави, і в межах компетенції, визначеної статутом та законом, контролює та регулює діяльність керівника підприємства.

Також законопроект встановлює, що на державних підприємствах, а також в господарських товариствах, у статутних капіталах яких частка держави перевищує 50%, у випадках і порядку, визначених Кабінетом Міністрів, створюється наглядова рада, до якої можуть входити незалежні члени наглядових рад.

Крім того, законопроект встановлює вимогу обов'язкового оприлюднення такими суб'єктами інформації про свою діяльність, такими як фінансова звітність, інформація про посадових осіб суб'єктів господарювання та укладення угод.

Читайте на "Цензор.НЕТ": За рік Україні вдалося стати енергонезалежною від Росії, - Порошенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n382127
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEza3dURmhTWjNSREsyWk9Rek13VEVSUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTXZNRmxFVVhaMFF6RXdUSEpTWjJjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору